Szörny Rt.

Monsters, Inc.

2019.01.04 szabomarc

Aranyos történet, érdekes elképzeléssel, jó animációval. Szerintem oly sok más rajzfilmhez hasonlóan minden korosztály élvezi a történetét, így mindenkinek ajánlom.

2021.06.13 Kósa Bence

Monsters, INC.

Gyerekkorom kedvenc filmje. A Pixar legjobb alkotása (szerintem). Ez a film segít legyőzni a félelmet. A szörnyeket egy másik szemszögből is megismerjük.

2016.04.25 Loborg

Gyermek ismerősömmel (keresztlányommal) néztem, így láthattam a célközönség "ítéletét is", de végül egyetértettünk abban, hogy nagyon jópofa animációs film, így nem csak gyerekeknek ajánlom.

2017.01.02 Scramananga

Az egyik legjobb Pixar, és Disney film. Én máig nagyon szeretem, az animáció hibátlan, a történet érdekes, és a végét is nagyon eltalálták. Bár az Oscart túlzásnak érzem, a legjobb eredeti dalért, minden más, nagyon jó. Ajánlom, minden korosztálynak, biztos tetszeni fog.

2018.03.19 NFG

Egyik legkedvesebb mesém! Régen megkaptam a kazettás változatát! Már a borító megtekintésekor tudtam, hogy imádni fogom! Úgy gondolom, hogy mindenféleképpen szükséges megnézetni minden gyerekkel! Más szemléletet ad nekik! Segít legyőzni a szörnyektől... Több

2016.10.23 vivikejencikelara

Szerintem azért csinálták ezt a mesét,hogy a gyerekek ne féljenek a szörnyektől. Elképesztően vicces jelenetek vannak benne. Nagyon jó karaktereket csináltak. Többször nézzétek meg!

2017.07.28 czigler.nora

Imádom ezt a mesét, nálam ez is alapdarab. A Pixar egyik legjobbja szerintem. Eredeti, ötletes, és ahhoz képest, hogy nem egy mai darab, tök jó az animáció benne.

Harmadik Shrek
Vili, a veréb
1989
Hol nézheted: Filmio

2019.03.20 Vágottszemű

Régebben ez volt a kedvenc filmem. Minimum 20x megnéztem. Nagyon jó a koncepciója a filmnek. A karakterek nagyon szerethetők és viccesek is. Mindenképp megéri megnézni.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Klasszikus Pixar, annak minden szépségével. Minden új, minden szép, minden izgalmas, mindenki egyedi. Egyszerre szórakoztató, elgondolkodtató, szomorú és vidám, minden a helyen van benne.

2020.12.01 Oliver.guy_

Aranyos mesefilm, egy családi mozizáshoz kiváló választás. Az izgalmas történet és a vicces jelenetek mind a kisgyerekek, mind a felnőttek számára élvezhetők lehetnek.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Egy animációs film, ami annyira komoly üzenetet dolgozz fel, amit komoly rendes film társai is csak nagyon ritkán szoktak. És nagyon könnyedén teszi ezt meg, viccesen, szerethetően és IZGALMASAN. Ez a film izgalmas. Csupa szórakozás "emberi" kapcsolatokkal tűzdelve. Csak jót tudok mondani róla!

2017.02.11 Niki18

Imádtam, de nem csak maga a történet miatt, hanem a szereplők is zseniálisak lettek. Remekül kifejezi a barátságot. Gyerekeknek és felnőtteknek is ajánlom ezt a filmet

2017.05.22 Sem Rorrey

Nagyon jó film, van mondanivalója és humoros is. Mindenkinek ajánlom.

2015.03.31 Brigusz724

Igazán meglepődtem, ahogy rápillantottam, hogy már 14 év eltelt a megjelenése óta, ehhez képest kicsit elkésett a második rész. Nagyon humoros és egyedi történet, a legvége a legjobb, mikor már nem ijesztgetnek.