Bazzzsi

Bár azt követően, hogy Andy egyetemre ment, és Woody Bonnie-hoz került, hősünk sosem felejtette el az első számú feladatát, mégpedig hogy megóvja szeretett gazdáját. Egy napon pedig remek alkalom nyílik Woody számára, hogy ismét bizonyítsa rátermettségét. Mivel a kislány nagyon nehezen… Több

Rendező: Josh Cooley
Premier (HU): 2019.06.20. | Disney+ (2022.06.14.)
Forgalmazó: Forum Hungary
Több

2023.10.08 Török389133

Az eleje nem a legjobb, de a második fele már tetszett. Gyönyörű az egész film, és a 3D is elképesztően jó, mindenképp úgy érdemes megnézni, akinek van rá lehetősége.

2019.07.15 MMcFly2015

a nap véleménye

Újra előbújt belőlem a kisgyerek

Nagy reményt nem mertem hozzáfűzni, hisz a harmadik rész megkoronázta mindazt, ami miatt annyira szerethető a Toy Story, majd egy ehhez méltó, könnyes búcsút kaptunk lezárásul. A Pixar Stúdió rácáfolt minden vészjósló gondolatra, hisz egy cseppet se... Teljes kritika

2019.06.30 ArpiHajdu és Réci

A játékos végtelenbe és tovább!

Ha egy tökéletesen lezárt trilógia után bemutatásra kerül egy negyedik rész, óhatatlanul is felmerül az emberben a kérdés (mielőtt még megtekintené a szóban forgó művet): minek készítik el, hacsak nem a bőrlehúzás végett? Ez a nem csekély aggodalom p... Teljes kritika

2020.09.17 csd

Örök élmény

Engem személy szerint nagyon jelentős élmény fűz az első Toy Story filmhez, kisgyermek voltam, amikor megjelent, és valami egészen másfajta mese volt, amit addig valaha láttam. Teljesen le voltam nyűgözve. Hihetetlen, hogy ennyi év után a további folytatások és épp annyira fantasztikusra sikeredtek, mint az első rész, negyedikkel pedig azt hiszem sikerült feltenni az i-re a pontot. Teljesen más ugyan a hangulata, a mondanivalója is majdhogynem "felnőttesebb", de az élmény ugyanaz tudott maradni.

2019.10.27 indingo

Még mindig van új a storyban. Imádtam a kis Polly Pocket babát. Talán picivel több új karaktert hozhattak volna be a történetbe.

A film összbevétele 1 018 116 589 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 220 782 303 forintot termelt. A hazai mozik összesen 158 958 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Tom Hanks már a Sully - Csoda a Hudson folyón forgatása idején, 2015. decemberében hozzálátott a szinkronizáláshoz. A színész elmondása szerint Woody szinkronizálása olyan szintű fizikai megterhelés, mint négy órányi hasedzés. Szerző: hp

Az előző Toy Story filmek mindegyike 11 perccel hosszabb volt, mint a korábbi rész. Az első rész 81, a második 92, míg a harmadik 103 perces volt. A sor a Toy Story 4-gyel szakadt meg végül, melynek 89 perces a hivatalos játékideje. Ezzel ez a film lett a Pixar második legrövidebb produkciója az 1995-ös első Toy Story után. Szerző: hp

A Toy Story 4 Bud Luckey utolsó filmje. A színész egy évvel az animációs film premierje előtt, 2018. február 24-én hunyt el, az alkotók az ő emlékének ajánlották a produkciót. Szerző: hp

A Pixar igazgatójára, John Lasseterre olyan mély benyomást gyakorolt a Celeste és Jesse mindörökre, hogy leszerződtette a film forgatókönyvíró párosát, Rashida Jones-t és Will McCormack-et, hogy írják meg a Toy Story 4 szkriptjét. Lasseter emellett szerette volna, hogy egy erős és tapasztalt nő is erősítse az írói stábot. Szerző: hp

(2019. 06. 21.)
A játékok élete sem csak játék és mese
Bár az évek alatt a stúdió sok mindenen ment keresztül, sokat változott, de még mindig hű ahhoz, ahonnan indult: ezt a Toy Story 4 is bizonyítja. Remélem ugyanígy, ugyanezzel a céllal, szemlélettel, és minőségben folytatják ezt az utat, a végtelenbe, és tovább. Több

Értékelés: 8.5/10
(2019. 06. 23.)
A Toy Story 4 a szeretteinkről való leválásról, a függetlenség kivívásáról és elfogadásáról szól, és több szereplő sorsán keresztül, árnyaltan, és nem utolsó sorban igazán meghatóan járja körbe ezeket a témákat. Több

(2019. 06. 27.)
Mi az értelme egy játék életének?
A Toy Story 4-et valószínűleg nem fogjuk a stúdió legnagyobb klasszikusai közé sorolni, de elődeihez mérten egyáltalán nem vall szégyent - ezt pedig nem sok filmes franchise negyedik része mondhatja el magáról. Több

(2019. 06. 27.)
Ezen a nyáron ismét kaptunk egy igényes, szórakoztató, tartalmas és minőségi munkát a Pixar stúdiótól, akik úgy tűnik nem tudnak hibázni. Több

A gyerekszobán túl
A Pixar ismét egy kacagtató, érzelmes, ám mégis vérbeli akcióvígjátékkal ajándékozott meg bennünket. Több