Toy Story 4

Toy Story 4

2023.10.08 Török389133

Az eleje nem a legjobb, de a második fele már tetszett. Gyönyörű az egész film, és a 3D is elképesztően jó, mindenképp úgy érdemes megnézni, akinek van rá lehetősége.

2019.07.15 MMcFly2015

a nap véleménye

Újra előbújt belőlem a kisgyerek

Nagy reményt nem mertem hozzáfűzni, hisz a harmadik rész megkoronázta mindazt, ami miatt annyira szerethető a Toy Story, majd egy ehhez méltó, könnyes búcsút kaptunk lezárásul. A Pixar Stúdió rácáfolt minden vészjósló gondolatra, hisz egy cseppet se... Teljes kritika

2019.06.30 ArpiHajdu és Réci

A játékos végtelenbe és tovább!

Ha egy tökéletesen lezárt trilógia után bemutatásra kerül egy negyedik rész, óhatatlanul is felmerül az emberben a kérdés (mielőtt még megtekintené a szóban forgó művet): minek készítik el, hacsak nem a bőrlehúzás végett? Ez a nem csekély aggodalom p... Teljes kritika

2020.09.17 csd

Örök élmény

Engem személy szerint nagyon jelentős élmény fűz az első Toy Story filmhez, kisgyermek voltam, amikor megjelent, és valami egészen másfajta mese volt, amit addig valaha láttam. Teljesen le voltam nyűgözve. Hihetetlen, hogy ennyi év után a további folytatások és épp annyira fantasztikusra sikeredtek, mint az első rész, negyedikkel pedig azt hiszem sikerült feltenni az i-re a pontot. Teljesen más ugyan a hangulata, a mondanivalója is majdhogynem "felnőttesebb", de az élmény ugyanaz tudott maradni.

2019.10.27 indingo

Még mindig van új a storyban. Imádtam a kis Polly Pocket babát. Talán picivel több új karaktert hozhattak volna be a történetbe.

2019.06.22 HE7EDIK

Nem tetszett annyira, mint a harmadik rész, nem volt benne annyi drámai jelenet, itt sokkal inkább a szórakoztatásra helyezték a hangsúlyt. Nekem ez csak egyszer nézős marad, szerintem a harmadik részt már sosem fogják überelni!

2020.03.26 Norbert93

Sosem fogom megunni a Toy Story világát!

A Toy Story kivételesen az a franchise, amit nem sikerült tönkretenni bőrlehúzással és minden esetben fel tudott mutatni egy olyan cselekményt, ami teljes egészében megállja a helyét. Ahogy telik az idő úgy vándorolnak gazdáról gazdára, kerülnek bonyodalomból bonyodalom és mindezt teszik úgy, hogy a filmek semmit sem veszítenek eredetiségükből és minden egyes részének van szíve-lelke. A karakterek a hosszú évek során sosem váltak unalmassá, minden élethelyzethez megtanulnak alkalmazkodni, megtanulnak felnőni és túllépni a múlton, s ezzel megannyi filmdrámát hagynak maguk mögött, hiszen ezek a játékok karakterisztika szempontjából sokkal emberibbek a végeláthatatlan - animációs és nem animációs - filmkarakterek legnagyobb részénél.

2023.05.06 Timon

Negyedik rész - az eredeti színvonala

Kimondottan ritka, hogy egy rajzfilmsorozat négy részen át ilyen stabil tud maradni eredeti önmagához képest: itt is előrukkol néhány kellemes különlegességgel. Ezek leginkább meglepőek voltak, én legalábbis nem számítottam arra, hogy egy antik játékboltban így össze tudják hozni a meglehetősen különböző "életkorú" játékokat. Tetszett a díszlet, a sok retrós utalás, és ahogy a kapcsolataik alakulnak ebben. Forky pedig nagyon aranyos és vicces. Meglepően sok érzelem van benne, pedig gyakorlatilag tárgy... fura érzés. Dehát pont ez a mesék lényege: olyan érzelmi helyzetbe kerülünk közben, amibe máskor nem nagyon és szerencsére ebből nincs hiány. És olyan helyszíneken, amelyeken ez a film fut végig, nem számítottam arra sem, hogy ilyen ütős akciójelenetekkel tudják még jobban feldobni, még az előző részekhez képest is. Összességében ez a folytatás szinte az eredeti színvonalát tartja és megérdemelt a siker. Rendkívül szívhezszóló és családbarát a négy fő Toy Story-film, és hát jöjjön csak az ötödik rész, én legalábbis kíváncsian várom. Csak így tovább Disney és Pixar! 10/10

2020.09.03 Bazzzsi

Fáradhatatlan a széria. Újabb és újabb ötletek, mindig friss történet és még izgalmasabb szereplők.

2019.06.23 Ms. Akárki

Nagyon klassz mese volt. Imádtam. Érzelmes és klasszikus megmentős mese. Haláli benne a kreált Villi, ahogy mindig prób@l bejutni a szemétbe, mert nem hiszi el hogy mostmár ő játék. Nagyon szép lezárása volt, ahogy Woody továbblép.

2019.06.24 BoBamburg

Előző 3 résztől kicsit "gyengébb" lett, de így is egy nagyszerű animációs film. Sőt, utóbbi időkben a legjobb, ami moziba került. Ugyan az előző rész lezárta a történetet, érezni is ezen, hogy csak egy Sidequest, a történések sem bírnak akkor volumen... Több

2019.11.20 TomÁcs

Az alapötleten túl mindig tudnak pár apróságot behozni a készítők, ami miatt az aktuális rész újszerű lesz. Ez is egy jól sikerült alkotás.

2019.10.28 VvV

A Toy Story sohasem egy sima mese. Mindig van benne tanulság és fordulat is, pont ezért a felnőttek számára is egy élvezhető alkotás. Engem a vége is meglepett.

2020.09.16 HannaK

Az előzőekhez képest szintén egy nagyon jó kis rész. Kicsit talán komolyabb, mint a korábbiak. Az új szereplők itt is feldobták a mesét. Várom az 5. részt.