Közösség

Vélemény:

 

84 Toy Story 4

(2019)

Negyedik rész - az eredeti színvonala

 
Timon   2023.05.06 22:51
0

Kimondottan ritka, hogy egy rajzfilmsorozat négy részen át ilyen stabil tud maradni eredeti önmagához képest: itt is előrukkol néhány kellemes különlegességgel. Ezek leginkább meglepőek voltak, én legalábbis nem számítottam arra, hogy egy antik játékboltban így össze tudják hozni a meglehetősen különböző "életkorú" játékokat. Tetszett a díszlet, a sok retrós utalás, és ahogy a kapcsolataik alakulnak ebben. Forky pedig nagyon aranyos és vicces. Meglepően sok érzelem van benne, pedig gyakorlatilag tárgy... fura érzés. Dehát pont ez a mesék lényege: olyan érzelmi helyzetbe kerülünk közben, amibe máskor nem nagyon és szerencsére ebből nincs hiány. És olyan helyszíneken, amelyeken ez a film fut végig, nem számítottam arra sem, hogy ilyen ütős akciójelenetekkel tudják még jobban feldobni, még az előző részekhez képest is.
Összességében ez a folytatás szinte az eredeti színvonalát tartja és megérdemelt a siker. Rendkívül szívhezszóló és családbarát a négy fő Toy Story-film, és hát jöjjön csak az ötödik rész, én legalábbis kíváncsian várom. Csak így tovább Disney és Pixar! 10/10