Toy Story 4

Toy Story 4

2020.01.11 Zoe091

Nekem személy szerint az eddigi részek jobban tetszettek. Lehet már nem kellett volna belőle több részt csinálniuk.

2019.07.14 imreacs82

A Toy Story sorozat egyik része sem okozott számomra csalódást, nagyon jópofa, vicces, karakteres ez a legújabb rész is. Érdemes megnézni bárkinek, nagyon klassz.

2019.11.04 P

Ennyi év eltelt és nem változott semmi. Ez a Toy Story ugyanaz a Toy Story, amely több, mint két évtizeddel ezelőtt belopta magát az emberek szívébe, és még mindig ugyanolyan szórakoztató,, amilyen eddig is volt. Szívesen megnéznék még egy részt.

2019.06.16 Attila

Nem is kérdéses, a Toy Story 4 abszolút fel tudott nőni a kihíváshoz, és a franchise egyik, ha nem a legjobb epizódja lett. Hiába telt el rengeteg idő az előző rész óta, az alkotók még mindig nem felejtették el, hogy mi adja a film varázsát. Remek , ... Több

2019.06.23 skyman

A Toy Story mindig is csodálatos mese volt, és ez a negyedik résszel sincs másként. A karakterek most már teljesen kibontakoztak, és ha belegondolok, mennyi változáson mentek keresztül a korábbi részekhez képest. Én azt is megkockáztatom, hogy ez a legjobb Toy Story rész.

2019.06.15 István

Erre tényleg sokat kellett várni, de mint A hihetetlen család 2 esetében, a Toy Story 4 is könnyedén ugrotta meg a lécet, ami kisebb csoda ennyi kihagyás után. A kilencvenes években indult franchise epizódjai még sosem okoztak csalódást, és az új rés... Több

2019.06.20 googk

Annyira féltem, hogy elbaltázzák ezt a részt, de azt kell, hogy mondjam, hogy ez a legjobb Toy Story, ami valaha készült. És egyáltalán nem arról van szó, hogy sokkal szebb és kidolgozottabb lenne a grafika, a történet egyszerűen fenomenális. Szerintem nagyon szívhez szóló, és méltó lezárása a franchise-nak.

2019.08.19 [email protected]

Voltak benne vicces és szomorú részek.

2020.05.17 ❤Fanniiii❤

nagyon jó

2019.07.11 Dutka Nátán

Elég jó

Amikor bementem a filmre azt hittem hogy ez is egy olyan hanyatlás lesz mint a verdák 3. része pedig egyáltalán nem.