Madagaszkár 2

Madagascar: Escape 2 Africa

2015.06.07 Mr. Z

Mint általában a többségnél itt is az jött elő, hogy a folytatás nem ütötte meg az első rész szintjét. Láttam már rosszabb folytatást is így azért nem tudom egyértelműen lepontozni. Egyszer fenn egyszer lenn elven működik. Itt is vannak jó poénok és a karakterek akiket megszerettünk.

2016.01.09 RókaÚr

A készítők képesek voltak egy vállalható folytatással előrukkolni. Az első rész tele volt jópofa humorral és vadi új, szerethető karakterrel. Ezekre a már ismert karakterekre írtak egy drámában, helyzetkomikumokban és kacagtató jelenetekben gazdag fo... Több

2015.03.31 epeeer

Szerintem jó folytatás, még mindig vicces bár a történet egy kicsit unalmasabb. De persze akinek bejött az első, annak ez is kötelező, viszont akinek már az sem, jobban jár, ha kihagyja.

2015.04.13 reddress1

Jó volt. Abban emlékeztetett az első részre, hogy ebben is voltak hullámvölgyek, üresjáratok, csak éppen az első rész színvonalától elmaradt az egész, ott még az üresjáratokat sem untam. Nem sikerült olyan szellemesre ez most, de Moto-Moto víziló esz... Több

2015.03.01 szlica

Kevésbé jó, mint az első, de azért szórakoztató. A már megismert és megkedvelt szereplőkre alapoztak. Kicsit több szerepet kaptak a pingvinek, ami külön tetszett. Azt hiszem ebben a részben szerettem meg őket.

2015.02.15 FCSZ

Egész jó folytatást hoztak össze, vicces és izgalmas kis film lett. Szerencsére a pngvineknek is jutott elég szerep.

2015.02.15 FEZS

Szerintem az első rész is nagyon jó volt, és ebben sem csalódtam. Vicces, és izgalmas, örülök hogy már 3 rész is van.

2017.12.05 M4T

Egy folytatásrész mindig a bukás veszélyét is magában hordozza. Szerencsére a Madagaszkár 2 alkotói jó munkát végeztek. Ez nem egy eget-földet megrengető szuperprodukció, de egy decens, szórakoztató és kedves folytatás. A gyerekek nyilván imádják, de az egész család jót tud derülni a mókás állatok ügyetlenkedésein.