Közösség

Vélemény:

 

80 Madagaszkár 3.

(2012)

Most a cirkuszban riszálták

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.07.15 09:26
1

Leszögezném, hogy minden részét imádom ennek a kis világnak és a sokoldalú karaktereknek. Mindhárom részét láttam, és természetes, hogy az 1. a legjobb a maga sajátosságaival, a 3. viszont jobb lett, mint a 2. Az 1. és 2. köthető egymáshoz, már csak a vadregényes helyszín miatt is, viszont a 3. megint egy másik kávéház. Nekem ez a cirkuszos elképzelés és ezek a gyors pörgős jelenetsorok nagyon tetszettek. A jól megszokott karakterek hozták a tőlük elvárt sajátos formájukat, de egy karaktert kiemelnék, aki szerintem nagyon jól illet ebbe az eszeveszett világba. A francia származású Chantal Dubois sintér (vadőr), akin rengeteg nevettem, szerintem egy nagyon vicces karakter volt, és jól illet a környezetbe. Az animációs film eleje egy roppant pörgős, fejkapkodós és elképesztően vicces és látványos kedvcsináló volt, azt nagyon eltalálták, és a folytatásban ugyan lassítottak a cselekményen, de nagyon jó dumák és viccek voltak benne. Egy jó kis alapötlettel, szóval igazán jó kis 3. részt hoztak össze, helyenként egy kis drámával megfűszerezve.