Mickey egér, Donald kacsa és Goofy Csodaországban (1947)

Fun & Fancy Free

Sabnock Sanatory   2021. 01. 29.

Goofey és Mickey nagyon zseniális, persze azért Donald karaktere is aranyos. Fantasztikus, korát megelőző képi világ fantasztikusan megrajzolt jelenetekkel. Igazi Disney, nem csalódtam benne.

mamiéstöti2   2018. 06. 01.

Az egyik kedvenc Mickey egeres mesém. Nagyon tetszik a mese grafikája és a története is szórakoztató lehet minden korosztály számára.

Orosz István   2017. 08. 03.

Itt érezhető, az eredeti Disney munkálatok. Nagyon jó a rajzolása, ami már a korunkban Retronak számít, de ez az igazi eredeti Disney amin generációk nőttek fel.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Klasszikus történet újrafeldolgozása imádnivaló és már régóta rajongott Disney karakterekkel. Vicces és cselekménydús mese, így felnőtt fejjel is kifejezetten élvezetes. Mickey örök kedvenc marad.

Timcsi   2019. 03. 23.

A klasszikus történetbe kalauzolnak el minket Mickey és barátai. A történetét jól megoldották.

Vágottszemű   2019. 03. 09.

Nekem ez nagyon tetszett. Vicces volt, a grafikája is tetszik nekem a története is elfogadhatóan jó. Mickey egértől ez az egyik kedvenc filmem, de azért nem annyira jó mint a régebbi disney filmek.

Potoczkie   2016. 12. 14.

Ezt a Disney filmet azért szeretem különösen, mert a kedvenc karaktereim elevenednek meg benne és számos olyan helyzetben találják magukat, melyek más mesékből már ismertek. Ötletes mese.