Mickey egér, Donald kacsa és Goofy Csodaországban

Fun & Fancy Free
Videók

2021.01.29 Interfectorem Sabnock

Goofey és Mickey nagyon zseniális, persze azért Donald karaktere is aranyos. Fantasztikus, korát megelőző képi világ fantasztikusan megrajzolt jelenetekkel. Igazi Disney, nem csalódtam benne.

2018.06.01 mamiéstöti2

Az egyik kedvenc Mickey egeres mesém. Nagyon tetszik a mese grafikája és a története is szórakoztató lehet minden korosztály számára.

2017.08.03 Orosz István

Itt érezhető, az eredeti Disney munkálatok. Nagyon jó a rajzolása, ami már a korunkban Retronak számít, de ez az igazi eredeti Disney amin generációk nőttek fel.

2019.07.31 Ms. Akárki

Klasszikus történet újrafeldolgozása imádnivaló és már régóta rajongott Disney karakterekkel. Vicces és cselekménydús mese, így felnőtt fejjel is kifejezetten élvezetes. Mickey örök kedvenc marad.

2019.03.23 Timcsi

A klasszikus történetbe kalauzolnak el minket Mickey és barátai. A történetét jól megoldották.

2019.03.09 Vágottszemű

Nekem ez nagyon tetszett. Vicces volt, a grafikája is tetszik nekem a története is elfogadhatóan jó. Mickey egértől ez az egyik kedvenc filmem, de azért nem annyira jó mint a régebbi disney filmek.

2016.12.14 Potoczkie

Ezt a Disney filmet azért szeretem különösen, mert a kedvenc karaktereim elevenednek meg benne és számos olyan helyzetben találják magukat, melyek más mesékből már ismertek. Ötletes mese.