Bazzzsi   2019. 01. 07.

Nálunk a családban a gyerekek nagyon kedvelik évente 2x tuti meg kell nézni. Helyes mese, felnőtt szemmel nm túl izgalmas.

TomÁcs   2018. 04. 17.

Gyerekként nagyon szerettem, van egy kis természetfilm beütése talán azért no mg az állatok miatt. Már a látvány lenyűgözött, nem túl erőszakos mese szerencsére.

VvV   2018. 12. 22.

Látványos és hangulatos mese. A története magával ragadó, érdekesek a karakterek és a dalok is igazán fülbemászóak.

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Klasszikus disney történet egy vadonban felnőtt gyermekről. Balu mindig is kedvenc lesz ahogy Mauglival bánt és tanulgatta. A zenéi a mesének igazán fülbemászóak és tempósak. Kellemes kikapcsolódás mindig.

bgnz367   2017. 04. 18.

Ez a mese igazi klasszikus még a Disney mesék között is. Fantasztikus kis történetet kapunk egy olyan helyzetről amit el se tudunk képzelni. Karakterek nagyon stabilak és a zenére sincs panasz.

Ez a film az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmgyűjteményben szerencsésen bekerült.

(Norbi)

A legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1967-ben.

A készítők azt szerették volna, ha a keselyűket a The Beatles szinkronizálja, de John Lennon megvétózta a tervet.

(ps)