Garfield in Disguise (1985)

Garfield's Halloween Adventure

N.Béla   2016. 07. 25.

Nagyon aranyos mese. Az állatos meséket amúgy is kedveli az egész család. És ez a része is nagyon jó. A kajamániás vörös cicus szinte már kabala mindenkinek. A lustaság példamintája. A lagagneról azóta ez jut eszembe. Izgalmas volt látni ezt a részét is.

angel001   2016. 04. 30.

Mindegy hogy 20 perces gárfild, vagy egy egész sorozat, az értékéből mit sem veszít. A lasagne falo cica történetei kicsiknek és nagyoknak egyaránt vicces, szórakoztató mese. Megunhatatlan klasszikus!

krissz001124   2015. 01. 27.

Én ezt a rajzfilmet mindig nagyon szeretem. Ezt néztem éjjel nappal. egyszerüen imádom.

totheva4   2015. 03. 12.

Bár csak 25 perc , de ez nem von le semmit az értékéből! Nagyon vicces és szórakoztató darab! Rajzolt grafikája van de szempkápráztató. Garfield meg hozza a bolondos formáját. 8/10