Az erdő kapitánya (1988)

Az erdő kapitánya

Thibo84   2016. 08. 29.

A magyarok egyik legjobban sikerült rajzfilmje. Jó a történet, és elég szépen ki is van dolgozva.

Orosz István   2017. 08. 07.

Nagyon jó kis magyar rajzfilm. Én minden kisgyerekes szülőnek ajánlani tudom, hogy nézzék meg a gyerekkel, mert mind a két fél számára szórakoztató lesz.

Bob   2016. 08. 31.

Mint ahogy az előttem szóló is írta, ez a magyarok egyik legjobban sikerült rajzfilmje. :)

Pirospingu   2016. 05. 29.

A történet első fele egy nagyon jó krimi, onnantól kezdve lapossá válik a cselekmény. Talán egyszer érdemes megnézni és nem többször, mint ahogy én gyerekfejjel megtettem.

Sem Rorrey   2017. 05. 27.

Nagyon jó gyerekfilm, külön öröm, hogy magyar. Kifejezetten izgalmas, jó történet, a rajzfilmek közül, amiket láttam, talán a legizgalmasabb.