Vuk
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

diumiu   2020. 02. 22.

Mint ahogy sokaknak, természetesen nekem is az egyik legmeghatározóbb mesém gyerekkoromból, amelyen felnőttem. A történet, a kivitelezés, a zene és természetesen a szinkronhangok szuper jól el vannak találva. Örök klasszikus, akár a könyv akár a film amely szerintem soha nem fog kimenni a divatból. Amit meg még pluszba szeretek benne, hogy gyerekként is mást jelentett ez a történet és felnőtt fejjel is.

mamiéstöti2   2015. 01. 23.

Fürge róka lábak, surranó kis árnyak.... ki ne emlékezne a dalra, mely címadója volt ennek az ízig-vérig magyar mesének. Egy róka élete nem mindennapi kalandokkal fűszerezve. Kedves mese.

Shelby07   2018. 01. 06.

Úgy gondolom a Vuk egy kötelezően megnézendő mese, gyerekkorunk meghatározó mesefilmje. Mindenkinek ajánlani tudom!

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 06.

Imádom!!! Egyszerűen annyira aranyos , szívmelengető mese nem csak gyerekeknek, de a felnőtteknek is szóló kis rajzfilm, amit bármikor szívesen megnézek.

indingo   2019. 05. 21.

Szép és tartalmas mese és ráadásul még magyar is. A szinkron hangok nagyon jól eltaláltak. Van mondanivalója és a látványa is megkapó.

Mert Dargay Attila rajzfilmje nagyon szerethető, vicces, és megunhatatlan! több»

A mesének létezik angol nyelvű változata is, ahol a kis Vuk neve Vic.

(Shelby07 )

Egy angol nyelvű kiadása is létezik a rajzfilmnek.

(Archívum)

A narrátor szerepét Bitskey Tibor töltötte be.