Astérix tizenkét próbája (1976)

Les 12 travaux d'Astérix

Bizsu82   2015. 04. 26.

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje, nagyon szerettem. Ami szimpatikus benne, hogy történelmi alapjai is vannak és nagyon jók a karakterek. Valahogy ez a mese más mint atöbbi, ma is megállja a helyét.

wooderman   2016. 05. 18.

Nagyon-nagyon régi animációs mese, szuper aranyos karakterekkel, varázsitallal. Kedves mese, ami gyermekkorom meghatározo élménye. Lehet hogy nem full HD és nem 3D, de ez így jó ahogy van:)

Tomi   2015. 08. 22.

Abszolút ez a kedvencem az összes Asterix mese közül. Nagyon szeretem a mai napig (nem csak ezt a részt). Simán megállja a helyét a mai mesék között sőt némelyiknél még jobb is. A poénok pedig nagyon ott vannak :D :D

GaraiV   2016. 08. 29.

Klasszikus, alap mese. Nagyon szerettem gyerekként, többször is megnéztem. Tetszettek a történetek, és igazi felnőttes mese volt igazi jó, izgalmas történettel és cselekménnyel.

Macika   2016. 08. 22.

Nagyon szerettem az Asterix sorozatot, mert izgalmas, igazi jó történetek voltak, szinte minden részét izgalommal vártuk és megnéztük. Klasszikus, ötletes történetek!