Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Astérix Britanniában (1986)

Astérix chez les Bretons

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Imádom Asteriset és Obelixet. Gyönyörű a rajzolata és a történet is igazán pörgős. Kitartóak a gallok mint mindig. Vicces és akciódús mese. Már gyerekkoromban is imádtam. Remek kikapcsolódás az egész családnak.

N.Béla   2016. 07. 25.

Eredeti rajzfilm és mindegyik része nagyon aranyos és kedves történet. Izgalmas felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt, bár ez a Nagy britanniás történet már kicsit túlerőltetett néhol, de ettől még élvezhető. A képregény régen nagyon szerettem, úgyhogy ez is tetszik persze.

Polip2007   2018. 12. 01.

Jó volt!

Phalanx   2016. 11. 28.

nagyon jooo, az osszes aszterix-meset es filmet láttam, szerintem mindegyik pukkasztóan vicces, ez a konkret epizod animacios verzoja meg jobb is mint a film

A Camulodunum csapat kék és fehér meze megegyezik a Colchester United FC otthoni modern mezével.

(Thibo84)

Noha a sorozat számos könyve foglalkozik más európai népekkel, Nagy-Britannia egyike annak a két kötetnek, melyek a szerzők megjegyzésével kezdődnek, mely szerint nem a híres riválisaikat (angolok) sértik, hanem pusztán a mókás szórakozásról szólnak. A másik hasonló könyv a Korzika.

(Thibo84)

Az adaptáció hasonlít a könyvhöz, a legfontosabb eltérés az, hogy Dogmatix elkíséri hőseinket Nagy-Britanniába.

(Thibo84)

Anticlimax törzsének vezetője Harold Wilson karikatúrája. A Beatles is megjelenik a képregényben.

(Thibo84)

Így az az érzésünk támad, hogy újabb bőrt próbáltak lenyúzni René Goscinny és Albert Uderzo képregényeiről. több»