Astérix tizenkét próbája

Les 12 travaux d'Astérix

2019.07.30 Ms. Akárki

Az egyik legrégebbi Asterix mese amit mostanában láttam és egyszerűen imádtam. Szétnevettük magunkat a rómaiak és a gallok cívódását. Eszes és tanulságos mese ami gyermekeknek és felnőtteknek is egyaránt izgalmas kaland.

2019.04.18 Thibo84

Az Asterix rajzfilmek mindegyikét szeretem, de mind közül ezt élvezem a legjobban, mialatt két kedvenc hősünk egyik kalandból csöppennek a másikba a Cézár által kieszelt próbák által és ezt mind még humorral is fűszerezi.

2015.04.26 Bizsu82

Gyerekkorom egyik kedvenc meséje, nagyon szerettem. Ami szimpatikus benne, hogy történelmi alapjai is vannak és nagyon jók a karakterek. Valahogy ez a mese más mint atöbbi, ma is megállja a helyét.

2016.05.18 wooderman

Nagyon-nagyon régi animációs mese, szuper aranyos karakterekkel, varázsitallal. Kedves mese, ami gyermekkorom meghatározo élménye. Lehet hogy nem full HD és nem 3D, de ez így jó ahogy van:)

2015.08.22 Tomi

Abszolút ez a kedvencem az összes Asterix mese közül. Nagyon szeretem a mai napig (nem csak ezt a részt). Simán megállja a helyét a mai mesék között sőt némelyiknél még jobb is. A poénok pedig nagyon ott vannak :D :D

2016.07.29 Homer

Sajnos átlagos moziélményt adott ez a film. Pedig Asterixnek és Obelixnek sajátságos és klasszikus humoruk van, de ez valahogy nem sikerült a készítőknek. Egyszernézős mese lett ez így csupán. Szórakoztató, de sokszor ismétlődős és unalmas.

2016.08.29 GaraiV

Klasszikus, alap mese. Nagyon szerettem gyerekként, többször is megnéztem. Tetszettek a történetek, és igazi felnőttes mese volt igazi jó, izgalmas történettel és cselekménnyel.

2016.08.22 Macika

Nagyon szerettem az Asterix sorozatot, mert izgalmas, igazi jó történetek voltak, szinte minden részét izgalommal vártuk és megnéztük. Klasszikus, ötletes történetek!

2018.12.01 Polip2007

Jó volt! Vicces!