A dzsungel könyve

The Jungle Book

2023.05.26 Gyorvik

Nagyon szórakoztató, és erkölcsi értelemben is megállja a helyét, nem mentes a tanulságoktól sem.

2019.08.01 Ms. Akárki

Klasszikus disney történet egy vadonban felnőtt gyermekről. Balu mindig is kedvenc lesz ahogy Mauglival bánt és tanulgatta. A zenéi a mesének igazán fülbemászóak és tempósak. Kellemes kikapcsolódás mindig.

2019.01.07 Bazzzsi

Nálunk a családban a gyerekek nagyon kedvelik évente 2x tuti meg kell nézni. Helyes mese, felnőtt szemmel nm túl izgalmas.

2018.04.17 TomÁcs

Gyerekként nagyon szerettem, van egy kis természetfilm beütése talán azért no mg az állatok miatt. Már a látvány lenyűgözött, nem túl erőszakos mese szerencsére.

2018.12.22 VvV

Látványos és hangulatos mese. A története magával ragadó, érdekesek a karakterek és a dalok is igazán fülbemászóak.

2017.07.09 TribeBubu

Gyönyörűek a rajzok és az animáció is ügyes (bár sok helyen visszaköszönnek más Disney filmekben látott mozdulatok) és a daloktól eltekintve nagyon hangulatos a zenéje. De sajnos a történet egy hulladék. Tulajdonképpen csak a nevek ugyanazok, mint a ... Több

2017.04.18 bgnz367

Ez a mese igazi klasszikus még a Disney mesék között is. Fantasztikus kis történetet kapunk egy olyan helyzetről amit el se tudunk képzelni. Karakterek nagyon stabilak és a zenére sincs panasz.

2017.10.31 Zsceeeka

Érdekes módon gyerekkoromban nem szerettem igazán, felnőttként mégis többször megnéztem már. Annyira fülbemászó a zenéje, hogy lehetetlenség kitörölni a fejből, ha meghallani egy részletet belőle, legalábbis nálam így működik.

2018.10.03 thejoker

Elképesztő hogy ez a mese már több mint 50 éves. Gyerekként többször láttam, és nagyon imádtam. Fantasztikus látványvilágban gazdag, szép kidolgozott karakterek vannak benne, a zene is nagyon fülbemászó, és a története is nagyon aranyos.

2016.02.18 trixxy

Ha disney, akkor ez az abszolút kedvenc. Klasszikus, vicces, tanulságos és jó a zenéje is:) Mindenképpen ajánlom bármelyik korosztálynak.

2017.08.15 czigler.nora

Aranyos mese, szerethető karakterekkel, jó történetekkel és örök tanulságokkal. Az alapjául szolgáló mű kissé durvább, de ennek szelídítése nyilván érthető.

2019.03.09 Vágottszemű

Nekem ez nem tetszett annyira. Eléggé gyerekes a film de a gyerekek biztos élveznék. Ha van gyereketek kötelező megnézetni vele ezt a filmet. De felnőttek nem nagyon élveznék.

2016.01.14 kissjanos21

Igazi klasszikus a mesék között. Nagyon jó a történet, a mai napig megállja a helyét. Látványvilágban, karakterekben, zenében egyaránt remek, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2018.07.06 oneminute

Egy valódi klasszikus történet. Nagyon kedves emlékeket ébreszt bennem, mivel a szalagavatónkon ezt a történetet adtuk elő. Minden gyermeknek látni kell. A mondanivalója is érdekes. Az állat és ember kapcsolatát mutatja be.