Udvari bolond (1955)

The Court Jester

Udvari bolond

vengerszkij   2018. 10. 29.

Érthetetlen, hogy egyes emberek milyen idiótaságokat írnak értékelés gyanánt: Deku: "Volt ám meglepődés a film folyamán és sajnos sokszor negatív módon. Kemény kezdés után erős visszaeséssel élt a film, ezt nagyon nem vártam volna ettől" Azt hiszem az ilyeneket illene kiszűrni, hiszen a filmértékelésnek nem az a célja, hogy óvodások ingyen mozijegyhez jussanak, hanem hogy segítsük azokat, akik esetleg kedvet szeretnének kapni egy jó film megtekintéséhez. Mert az Udvari Bolond igenis jó film, műfajának és korának egyik legjobbja, Danny Kaye egyik legelbűvölőbb és legviccesebb alakításával. A Robin Hood filmek komikus változata tele érzelmekkel.

Deku   2017. 12. 09.

Volt ám meglepődés a film folyamán és sajnos sokszor negatív módon. Kemény kezdés után erős visszaeséssel élt a film, ezt nagyon nem vártam volna ettől.

Angela Lansbury