Madagaszkár 3.

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

2021.07.15 Laca//Ho/rr/oR//

Most a cirkuszban riszálták

Leszögezném, hogy minden részét imádom ennek a kis világnak és a sokoldalú karaktereknek. Mindhárom részét láttam, és természetes, hogy az 1. a legjobb a maga sajátosságaival, a 3. viszont jobb lett, mint a 2. Az 1. és 2. köthető egymáshoz, már csak a vadregényes helyszín miatt is, viszont a 3. megint egy másik kávéház. Nekem ez a cirkuszos elképzelés és ezek a gyors pörgős jelenetsorok nagyon tetszettek. A jól megszokott karakterek hozták a tőlük elvárt sajátos formájukat, de egy karaktert kiemelnék, aki szerintem nagyon jól illet ebbe az eszeveszett világba. A francia származású Chantal Dubois sintér (vadőr), akin rengeteg nevettem, szerintem egy nagyon vicces karakter volt, és jól illet a környezetbe. Az animációs film eleje egy roppant pörgős, fejkapkodós és elképesztően vicces és látványos kedvcsináló volt, azt nagyon eltalálták, és a folytatásban ugyan lassítottak a cselekményen, de nagyon jó dumák és viccek voltak benne. Egy jó kis alapötlettel, szóval igazán jó kis 3. részt hoztak össze, helyenként egy kis drámával megfűszerezve.

2018.12.03 Artemisia

a nap véleménye

Egy megfáradt trilógia harmadik része lenne a Madagaszkár 3.?

Volt bennem egy kis félsz a film felütését látva, hiszen számomra az egyik ok amiért imádtam az első két Madagaszkár-mozit az a vadregényes környezet és az volt, hogy az első részek elérték, hogy a vadont ne csak kívülről, grafikaként lássuk, a fősze... Teljes kritika

Azért itt már érezhető a történet úgymond leülepedése.Lassabb a tempó,és már kissé uncsik a karakterek.Kihozták a maximumot az első két résszel,ezt kissé feleslegesnek tartom.

2019.05.17 indingo

Talán ez a legszórakoztatóbb a sorozatokból, néha vicces a zene és a látvány is jó, bár a cirkuszosdi nem mindenkinek jön be és különben se várjunk olyan nagy durranást hiszen ez nem az a kategória.

2016.06.18 Thibo84

A három közül, ez a rész sikerült a legjobban.

2017.07.29 Orosz István

Nekem tetszett, szerintem nem jobb mint az első rész, de a másodiknál viszont sokkal jobban bejön. Vicces, sőt tetszik ez a cirkuszos ötlet is, de valami még is hiányzik belőle.

2020.03.26 Timon

Üdítő kikapcsolódás

Tartalmaz cselekményelemzést. A Madagaszkár első két részének rendkívül szoros kapcsolata számomra megunhatatlan. Az elbűvölő látványvilága, a vadregényes tájai, az állatok jól kidolgozott karakterei, jellemvonásai egyedi remek teljesítményként fennm... Teljes kritika

2019.05.19 Ms. Akárki

Tipikus madagaszkár mese, séma mint amit már a korábbi részekből megszokhattuk. Vicces és aranyos karakterek egy remek történette megspékelve. Nagyon tetszett, ahogy új szemszögből mutatják be a karakterek fejlődését. Alex megint vitte az első díjat nálam beszólásokban.

2017.09.10 diumiu

Nagyon szerettem ezt a részt, szerintem nagyon jó volt a történet, az új karakterek, színes volt, a helyszínek, különösen a római nagyon tetszett. Az is nagyon jó ötlet volt, hogy a cirkusz témakör főszerepet kapott. Ajánlom mindenkinek, szerintem kedves kis történet.

2016.08.29 Szivárvány1

Imádtam még régen az első részét a Madagascarnak, de ez a harmadik részt szerintem már csak bőrlehúzás sajnos. Aranyos, de nem mond semmi újat, amit a korábbi részek vagy mesék ne mondtak volna el. Többet vártam tőle.

2018.03.30 NFG

Sajnos azt kell mondjam, teljesen kiakasztott ez a rész, annyira elkanyarodott az eredeti mesétől! Persze még ebben a részben is lelkesen szurkoltam, hogy megússzák a bajt!

2017.05.22 Sem Rorrey

Sokakkal ellentétben nekem ez a rész a kedvencem!!! Julien karaktere számomra itt teljesedik ki, és a sztori és izgalmas.

2015.07.21 london2012

Nekem az első rész tetszett a legjobban a madagaszkárból a második rész is jó volt ez a harmadik már csak a pénzért készült ettől függetlenül érdemes egyszer megnézni.

2015.07.26 one1970

Szerintem meg a trilógiából messze ez a legjobb rész. Szerethető és őrült régi és új karakterek, vicces sztori és a vége felé olyat érezhetünk, amire egyáltalán nem számítottam. Még a Moziban néztem meg és TELJESEN megérte a jegy árát. Egy Madagaszkár filmen nem nevettem még annyit, mint ezen.