Madagaszkár 3.

Madagascar 3: Europe's Most Wanted

2018.03.30 NRD

A jó kis mesefilm harmadik része. Ez már nem az igazi Madagaszkár. Túl sok az új fontos szereplő. Még mindig viccesek, de nem ugyanúgy, mint az előzőkben. És az az Orosz akcentusú rendőr, pedig egyenesen irritáló.

2015.08.16 doffy_joka

Hihetetlenül jó film. Szórakoztató és izgalmas. A szereplőgárda nagyszerű, kiváló színészekkel. A történet egyszerű, de leköti az embert. Aki még nem látta annak csak ajánlani tudom, mindenképp meg kell néznie.

2015.06.23 Newyqrk

Egyedül a pingvineket szerettem ebből az egész dologból de ez most nem volt rossz. Nézzétek mert vicces és leköt

2015.05.08 Helgus

A trilógiából messze ez a legjobb rész. Szerethető és őrült régi és új karakterek, vicces sztori és a vége felé olyat érezhetünk, amire egyáltalán nem számítottam. Még a Moziban néztem meg és TELJESEN megérte a jegy árát. Egy Madagaszkár filmen nem nevettem még annyit, mint ezen.

2017.01.07 des.tiny59

Ilyen egy film ha nem tudják, a készítők, hogy mit is akarnak. Na ennél a filmnél teljesen tanácstalan voltam. Elkezdtem nézni és már az elején feltűnt, hogy valami nagyon de nagyon nincs rendben. Nem is kellett sokat várjak... ez a film teljes káosz. Hihetetlen módon nem tetszett a megvalósítása.

2015.02.14 czardora

Nagyon aranyos mese, de valamiért a harmadik részre már sablonossá válik. A karakterek egyébként szerethetőek, a történet is jópofa, csak nem ér fel a korábbi részekhez.

2016.03.03 Elizabeth

Lehetett volna jobb is, de ettől független a pingvinek és Alex hozta a formáját.

2015.01.26 M. Natalia

Imádnivaló kis animációs film volt! :)

2015.03.31 epeeer

A látvénya nagyon jó, főleg 3D-ben! Izgalmas és vicces mindebkinek ajánlom mind a 3 részt! Így egyben ad ki egy kerek történetet, szerintem nagyon jól tető alá hozták az alkotók.

2015.02.10 sziliné bea

A legjobb része.Aki szerette a korábbi részeket, annak ez is biztosan tetszeni fog.Nagyon jó kis mese, nálunk a családban mindenkinek tetszett! Gyerekeknek, felnőtteknek kellemes kikapcsolódást nyújt.

2015.01.27 sbalazs

Szerintem a trilógiából messze ez a legjobb rész. Szerethető és őrült régi és új karakterek, vicces sztori és a vége felé olyat érezhetünk, amire egyáltalán nem számítottam. Még a Moziban néztem meg és TELJESEN megérte a jegy árát.

2015.11.26 kasztni

A Madagaszkár valahogy eddig mindig képes volt minden résszel megugrani a korábbiak színvonalát, szerintem ez a harmadik rész lett a legjobb. Az állatokban még mindig egy rakás poén van, nem lett unalmas kalandozásuk, s most még látványosabban került... Több

2015.05.08 Krazy8

Túl rövid szerintem többet is ki lehetett volna hozni , mint 75 percet , de ettől függetlenül egész jó volt.Csak mar szerintem unalmas a story , úgyhogy 4 csillag.

2016.01.14 FunBoi

Alapvetően nem lett rossz, ami már kétszer kasszasiker volt, harmadszorra is bejött a készítőknek. A recept a régi, az állatok haza akarnak jutni, és ez miatt bármire képesek, ám közben váratlan kalandokba keverednek, ezúttal egy vándor cirkuszba. Az... Több