A Lego-kaland 2 (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part

Filmkritika: A Lego-kaland 2 (2019)

A Lego-kaland 2. egy kiválóan kivitelezett folytatás, amely rengeteg szempontból felülmúlja elődjét. Remek az animáció, ötletes a humor, szórakoztató a cselekmény, és mindez egy mélyebb értelmi és érzelmi dimenziót kap, amely kicsiknek és nagyoknak egyaránt szórakoztató. több»

Phil Lord és Christopher Miller (Pókember: Irány a Pókverzum!) nem hazudtolják meg magukat, a második részben emelnek a téten, és egy igazán őrült és szürreális agymenéssel örvendeztetik meg az nézőket. Viszont ez nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd, és igazából ami a LEGO-kaland 2. nagy erénye, az a „hibája” is úgymond. Nagyon tömény, színes-szagos, kicsit kaotikus és az őrületet egy olyan szintre emeli, amit szavakkal nehéz kifejezni. Mindezek ellenére a LEGO-kaland 2. megtekintését jó szívvel ajánlom mindenkinek, mivel rendkívül szórakoztató, és egy egészen jó kis történetet kanyarítottak hozzá, amibe néhány csavart is belecsempésztek. több»

Minden szupi-szuper! Még mindig. több»