A Lego-kaland 2 (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part

Vélemények: A Lego-kaland 2 (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Miska bácsi   2019. 07. 02.
Kicsit lemaradt az elsőhöz képest

Jó, jó, csavaros a történet, vicces, és nincs rókabőr szaga, amitől leginkább tartottam. Teljes értéket képvisel az első rész után, ami az utóbbi jó pár év egyik legnagyobb teljesítménye volt számomra animációs film terén. Megismételni sejtettem, hogy nem tudják, tehát így is nagyon elégedett voltam vele. A legnagyobb tüske a sok zenei betét volt. Vérszemet kaptak a Minden szupi-szuper sikerétől, sajnos a film hátrányára.

BoBamburg   2019. 07. 14.

Nem voltak nagy elvárásaim, tényleg csak szórakozni szerettem volna a film nézése közben, és arra tökéletes is volt. Poénok fárasztóak, de szerencsére többnyire kreatívak és viccesek, történet ötletes és izgalmas a látványvilág pedig gyönyörű. Sokat nem énekelnek a filmben, de volt egy két töltelék szám amit nyugodtan lehetett volna mellőzni, mert kissé kommersz muszájból belerakott dalok voltak.

Ms. Akárki   2019. 06. 28.

Nagykn jó animációs mese volt. Tetszik hogy ezt a részt egy kicsit musicalesebbre vették. Több maradandó fülbemászó dallam is van a mesében és a dalszövegek is rettentően viccesek. Poén amikor kiderül hogy a játékoknak mit takar az ArmageddonXD mégis érzelmes és tanulságos történet, mert végső soron a testvéri szeretet van a történet mögött.

Csillagpor   2019. 03. 24.
Ötletesen összerakott folytatás

Aranyos és izgalmas történet, jó kis, felnőtt fejjel is élvezhető fordulatokkal, mondanivalóval. A mamarmageddonon, mikor kiderült, hogy értik, jót nevettem:D A zenék isteniek. Tetszik, hogy kicsit musicalesebbre vették a figurát.

Vágottszemű   2019. 02. 07.

Eléggé gyerekeknek van. De attól még ha gyerek lennék élvezetes lenne. Persze ez is a tanulságon alapszik mint a másik legó film. A gyereketeknek ajánlom.

Zsolti01   2019. 06. 17.

Hááát. Eléggé gyerekes lett a film, nekem lehet csak azért nem jött be. A gyerekeknek lehet tetszeni fog, de amúgy a legó világ egész rendben volt szerintem.

Buffy   2019. 02. 10.

Nekem nagyon bejött az előző rész, és nagyon szorítottam a folytatásnak. Nem kellett csalódnom, épp olyan humoros és felszabadító, akár az előző. Jól megírt poénokkal, és persze jól kitalált karakterekkel. Az biztos, hogy egy többszörnézős darab lett ebből is!

achyles77   2019. 02. 07.

Szerintem az első rész is zseniális volt, A Lego-kaland 2 pedig nagyszerűen vitte tovább az örökséget. Szórakoztató, telis-tele van remek utalásokkal (ezeket inkább felnőtt korosztály fogja értékelni), és baromira vicces az egész, úgy, ahogy van. Ha össze kéne vetnem az elsővel, talán azt a színvonalat nem hozza, de továbbra is igen magasan tartja a lécet. Nem kérdés, el kell menni, és meg kell nézni. Nem fogjátok megbánni. :)

kodin1   2019. 02. 09.

Ez kész, le a kalappal az alkotók előtt. Ritkán ér fel egy folytatás az előzményéhez, de A lego kaland 2-nek sikerült, ezzel pedig mi, nézők jártuk a legjobban. Könnyesre nevettük magunkat, parádsan megírt mozi remek látvánnyal, ami ki akar szakítani a hétköznapokból, és másfél órára ezt tökéletesen meg is teszi.

Ricardo Garcia   2019. 02. 08.

Hát, gyerekek eszméletlenül jól sikerült ez a mese. Én csakis ajánlani tudom mindenkinek. Garantáltan jól fog szórakozni kicsi és nagy egyaránt, ezt azért is mondom mert ritka manapság az olyan animáció, amely ennyire széles korosztálynak tud nyújtani valamit.