A Lego-kaland 2 (2019)

The Lego Movie 2: The Second Part

Vélemények: A Lego-kaland 2 (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Vágottszemű   2019. 02. 07.

Eléggé gyerekeknek van. De attól még ha gyerek lennék élvezetes lenne. Persze ez is a tanulságon alapszik mint a másik legó film. A gyereketeknek ajánlom.

Buffy   2019. 02. 10.

Nekem nagyon bejött az előző rész, és nagyon szorítottam a folytatásnak. Nem kellett csalódnom, épp olyan humoros és felszabadító, akár az előző. Jól megírt poénokkal, és persze jól kitalált karakterekkel. Az biztos, hogy egy többszörnézős darab lett ebből is!

achyles77   2019. 02. 07.

Szerintem az első rész is zseniális volt, A Lego-kaland 2 pedig nagyszerűen vitte tovább az örökséget. Szórakoztató, telis-tele van remek utalásokkal (ezeket inkább felnőtt korosztály fogja értékelni), és baromira vicces az egész, úgy, ahogy van. Ha össze kéne vetnem az elsővel, talán azt a színvonalat nem hozza, de továbbra is igen magasan tartja a lécet. Nem kérdés, el kell menni, és meg kell nézni. Nem fogjátok megbánni. :)

kodin1   2019. 02. 09.

Ez kész, le a kalappal az alkotók előtt. Ritkán ér fel egy folytatás az előzményéhez, de A lego kaland 2-nek sikerült, ezzel pedig mi, nézők jártuk a legjobban. Könnyesre nevettük magunkat, parádsan megírt mozi remek látvánnyal, ami ki akar szakítani a hétköznapokból, és másfél órára ezt tökéletesen meg is teszi.

Ricardo Garcia   2019. 02. 08.

Hát, gyerekek eszméletlenül jól sikerült ez a mese. Én csakis ajánlani tudom mindenkinek. Garantáltan jól fog szórakozni kicsi és nagy egyaránt, ezt azért is mondom mert ritka manapság az olyan animáció, amely ennyire széles korosztálynak tud nyújtani valamit.