Bébi úr: Családi ügy

The Boss Baby: Family Business

A film összbevétele 118 818 090 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 116 605 745 forintot termelt. A hazai mozik összesen 80 103 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Bébi úr: Családi ügy a DreamWorks Animation hetedik olyan filmje, mely egy franchise részét képezi. A korábbiak: Shrek (2001), Madagaszkár (2005), Kung Fu Panda (2008), Így neveld a sárkányodat (2010), Trollok (2016), Croodék (2013). Szerző: hp

A Bébi úr: Családi ügy a Universal második filmje a 2012-es Lorax után, melynek márciusban volt a premierje. Szerző: hp

A film alapjául film Marla Frazee azonos című 2010-ben megjelent könyve szolgált. Szerző: hp

A film egyik karakterének hangját a népszerű amerikai showman, Jimmy Kimmel kölcsönzi.Szerző: hp

A film rendezői székét ezúttal is Tom McGrath foglalhatta el az oldalán Jeff Hermann társrendezővel. Szerző: hp

A Universal Pictures és a DreamWorks Animation 2017. május 25-én jelentette be hivatalosan, hogy 2021-ben jön a Bébi úr folytatása, a Bébi úr: Családi ügy. Szerző: hp

Alec Baldwin visszatért a Bébi úr folytatásában.Szerző: hp

Az animációs film egy jelentős részét az alkotók teljesen elszigetelve készítették a koronavírus járvány idején.Szerző: hp