Harmadik Shrek

Shrek the Third

2020.10.20 Bazzzsi

Én kedvelem a szériát, Shrek egy jó karakter pedig elsőre nem tűnt annak. Vannak igazi karakterek is, ami mesékre általában nem jellemző.

2018.10.22 Artemisia

A zseniális 1.és 2.rész után kicsit langyosabb hatást ért el ez az egyébként mozgalmas és akciódús rész. Amit nagyon hiányosságnak érzek vele kapcsolatban, az, hogy az 1. és 2.részben még úttörően eredetinek számító elemek eddigre megszokottá, elko... Több

2018.12.04 mamiéstöti2

Olyan igazi Shrek-es történet, ahol valóban nem a külső alapján ítélik meg a figurákat. Nekem nagyon tetszett.

2017.04.12 indingo

Mozgalmas rész lett ez is. Picit emberi, Shrek apa lesz. Mozgalmas a rész is, sok jó zene van benne és a karakterek közti párbeszédek is humorosra sikeredtek.

2019.05.22 Thibo84

Sajnos a történet lapos lett, nem hozza már azt a színvonalat mint az első két részben. Rengeteg benne a karakter és számomra olyan, hogy nem tudnak igazán mit kezdeni ennyi szereplővel és ez megfojtja a filmet. A sok érzelem is elnyomja a humort.

2016.05.28 Orosz István

Nekem pl az egyszer nézhető kategóriában van. Az első két rész hatalmas színvonalát számomra nem hozta. És ez a negyedikre is vonatkozik. Hatalmas csalódás volt számomra amikor először 2007-ben megnéztem szerintem ezt a részt nem kellett volna erőltetni ! :/

2019.04.16 dailyfilmsan

Az egyik tanárom mondta hogy mindenki szereti a Shrek filmeket de valljuk be az igazat azok közül is csak az első rész igazán jó. Teljes mértékben egyet kell hogy értsek vele. Bár én nagyon szerettem a második részt is hiába nem lett olyan jó, mint a... Több

Shrek 2
Hol nézheted: Filmio
Z, a hangya
1998

2017.03.10 GedyPapa

Az összes részre jellemző, ami a második rész után született, hogy jó-jó, de nem kellett volna. Már nem ülnek annyira a viccek és a sztori se olyan magával ragadó, mint az előző részek esetében.

2019.07.21 Ms. Akárki

Klasszikus shrekes mese egy kis csavarral. Jó a gonosz ellen... Azért ennyi rész után többet vártam volna, de ettől függetlenül egész jó lett. Bár több ütős poén azért jólesett volna. A zenéjét ennek is nagyon szerttem. Igazi klasszikus.

2018.09.12 Norbert93

Az első két rész után erőteljes hanyatlás mutatkozik meg minden téren (az animációt kivéve), nem lett rossz film, de inkább abba kellett volna hagyni a Shrek 2 után.

2016.09.16 puffancshercegnő

AZ első két részhez képest kicsit lejjebb ment a színvonal, de továbbra is élvezhető, és a szereplők jól viszik a hátukon a történetet. SZerintem kevésbé vicces, mint az első két rész, de azért nem elhanyagolható a shrek univerzumban, tehát mindenképp látni kell

2018.04.26 TomÁcs

Bővül a család, ami sok humoros jelenetet szült a mesében. Az elején van egy kis megfutamodás, de utána minden a helyére kerül. A zenék nagyon fülbemászóak.

2018.11.30 VvV

A kedvenc mesém egyik, mondjuk a teljes Shrek top nálam. Helyes és humoros a története.

2017.10.21 kevelin

Az első két filmhez képest ez elég rosszra sikeredett. Nem érte el azt a színvonalat de még csak meg se közelítette. Folytatásnak is elég gyenge. Nem tetszett