Harmadik Shrek (2007)

Shrek the Third

Vélemények: Harmadik Shrek (2007)

sammy88   2020. 08. 29.

Mégis miért??..és hogyan?

Sajnos értékelhetetlen lett. Nem is fűzök hozzá többet.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Olyan igazi Shrek-es történet, ahol valóban nem a külső alapján ítélik meg a figurákat. Nekem nagyon tetszett.

indingo   2017. 04. 12.

Mozgalmas rész lett ez is. Picit emberi, Shrek apa lesz. Mozgalmas a rész is, sok jó zene van benne és a karakterek közti párbeszédek is humorosra sikeredtek.

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem pl az egyszer nézhető kategóriában van. Az első két rész hatalmas színvonalát számomra nem hozta. És ez a negyedikre is vonatkozik. Hatalmas csalódás volt számomra amikor először 2007-ben megnéztem szerintem ezt a részt nem kellett volna erőltetni ! :/

Artemisia   2018. 10. 22.

A zseniális 1.és 2.rész után kicsit langyosabb hatást ért el ez az egyébként mozgalmas és akciódús rész. Amit nagyon hiányosságnak érzek vele kapcsolatban, az, hogy az 1. és 2.részben még úttörően eredetinek számító elemek eddigre megszokottá, elko... több»

dailyfilmsan   2019. 04. 16.

Az egyik tanárom mondta hogy mindenki szereti a Shrek filmeket de valljuk be az igazat azok közül is csak az első rész igazán jó. Teljes mértékben egyet kell hogy értsek vele. Bár én nagyon szerettem a második részt is hiába nem lett olyan jó, mint a... több»

Thibo84   2019. 05. 22.

Sajnos a történet lapos lett, nem hozza már azt a színvonalat mint az első két részben. Rengeteg benne a karakter és számomra olyan, hogy nem tudnak igazán mit kezdeni ennyi szereplővel és ez megfojtja a filmet. A sok érzelem is elnyomja a humort.

GedyPapa   2017. 03. 10.

Az összes részre jellemző, ami a második rész után született, hogy jó-jó, de nem kellett volna. Már nem ülnek annyira a viccek és a sztori se olyan magával ragadó, mint az előző részek esetében.

NGN   2020. 01. 24.

Nem az igazi. Elkezdett csökkenni a színvonal, a sztori sem volt túl eredeti. Kevesebb jó poén, kevésbé emlékezetes epizód.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

AZ első két részhez képest kicsit lejjebb ment a színvonal, de továbbra is élvezhető, és a szereplők jól viszik a hátukon a történetet. SZerintem kevésbé vicces, mint az első két rész, de azért nem elhanyagolható a shrek univerzumban, tehát mindenképp látni kell

TomÁcs   2018. 04. 26.

Bővül a család, ami sok humoros jelenetet szült a mesében. Az elején van egy kis megfutamodás, de utána minden a helyére kerül. A zenék nagyon fülbemászóak.

VvV   2018. 11. 30.

A kedvenc mesém egyik, mondjuk a teljes Shrek top nálam. Helyes és humoros a története.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Klasszikus shrekes mese egy kis csavarral. Jó a gonosz ellen... Azért ennyi rész után többet vártam volna, de ettől függetlenül egész jó lett. Bár több ütős poén azért jólesett volna. A zenéjét ennek is nagyon szerttem. Igazi klasszikus.

Norbert93   2018. 09. 12.

Az első két rész után erőteljes hanyatlás mutatkozik meg minden téren (az animációt kivéve), nem lett rossz film, de inkább abba kellett volna hagyni a Shrek 2 után.

hackerjulcsi   2018. 03. 30.

Nagyon hatásvadász és erőltetett. A széria legrosszabban sikerült darabja.. sajnos ezzel a filmmel végleg leáldozott a Shrek-nek. Nagyot csalódtam, amikor megnéztem az előző két rész sikerén felbuzdulva - nem kellett volna.

Bizsu82   2015. 04. 28.

Modern mesék közül az egyik legaranyosabb. Érzelmekkel teli, felnőttes történet. Látvány szempontjából is kiemelkedő. Érzelmileg megfogó. Egész család nézheti, élményt nyújt. Mindenkinek ajánlom!

kevelin   2017. 10. 21.

Az első két filmhez képest ez elég rosszra sikeredett. Nem érte el azt a színvonalat de még csak meg se közelítette. Folytatásnak is elég gyenge. Nem tetszett

gyorfigyuri10   2018. 09. 22.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a rész már azért kicsit messze áll attól a szinttől, mint amit az első 2 rész nyújtott a nézőknek. Persze aranyos mese ez attól még, és a humor nem maradt el, természetesen gyerekeknek nézhető.

Megamovie   2016. 02. 14.

Sajnos ezen a részen érződött, hogy kaszált az első két rész. Ezt viszont borzalmasan összecsapták. Nincs igazi vezérfonala a történetnek és szemben az elődeivel, a hangulata is gyér lett. Nekem ez nem adta vissza azt az érzést, amit az első két részben tapasztaltam.

zsani   2018. 01. 30.

Imádom a Shrek animációkat. Mindig nagyon jól szórakozom rajtuk, nagyon eltaláljak azokat a poénokat amivel kifigurázzák a régi meséket. Teljesen új hangvételű.

Annuska   2016. 04. 04.

Az alapötlete nagyon jó a mesének és a kivitelezéssel sincs semmi bajom. Hogy miért lett zöld az ogre, na azt nem tudom. Mézike karaktere - ha már sütemény - zabálnivaló. A készülő musicalre kíváncsi vagyok, bár megnézni a borsos jegyár miatt nem fogom.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Az első és a második részhez viszonyítva ez szerintem kevésbé sikerült jóra, de a már megismert és megkedvelt karakterek miatt mindenképpen ajánlott a megtekintése. A sztroit közepesnek mondanám, a kivitelezés viszont még mindig a toppon van!

one1970   2015. 07. 26.

Nagyon szeretem az összes Shrek részt, de ezt talán még kicsivel jobban mint az első részt.. Az oka az, hogy nagyon jó a történet, nincs semmi unalmas rész benne, és amit lemúvelnek benne :) Nekem nagyon tetszik.

goat2000   2016. 11. 15.

Még ez a film is hozza a szokásos szintet, de már sajnos gyengébb az előző részektől. Itt is inkább a gonosz karakterek sikerültek jobban, sok az erőltetett jelenet benne.

NRD   2018. 03. 25.

Na ezt a részt már tényleg kicsit erőltetettnek éreztem! Bár tetszett, hogy belevették a többi hercegnőt is! Így elég sajátosra sikerült! Azért érdemes megnézni!

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 16.

Sokan,írják hogy ebben,a mesében,édes,kedves karakterek vannak,de ha már ránézek a borító képére a hányinger kerülget,komolyan,ki az a kretén aki ezt meg nézné moziban? erre költeni? még ha fizetnének érte is meggondolnám........

Mmaarrttoonn   2016. 04. 02.

Az első két rész nekem kicsit jobban tetszett De ez is egy remek animációs film kategóriájában átlag feletti. A modern animációs filmek között ez a jobbak között van.

laura2694   2015. 11. 30.

egy picikét lemaradt az előzőek színvonalától, de úgy érzem, még így is többször nézhető, tartalmas mese :)

epeeer   2015. 03. 31.

Ez egy kicsit gyenge az előzőekhez képest, de teljesen nem tudták elrontani. Aszereplők feldobják a történetet, én továbbra is remekül szórakoztam. Mindegyik része jó volt, én nagyon élveztem.

sbalazs   2015. 01. 27.

Nagyon gyenge lett ez a rész, első, másodikhoz képest, azok még tetszettek, és a negyedik sem lett rossz, de ez az.