Rontó Ralph

Wreck-It Ralph

2023.09.12 Timon

Kétségkívül az eddigi legfurább Disney-rajzfilm, amit láttam. De ettől még nagyrészt tök jó volt. Legjobban azt dicsérem benne, hogy a számítógépes játékok világa irányába indultak el, amely némileg szokatlan, és nemcsak feltárták, de még kapcsolatba... Több

2019.03.24 indingo

Helyes és humor kis mese. Többször láttam már gyerektársaságban. A nagy melák mindenki számára kedvelhető figura.

2019.03.24 Thibo84

Imádtam az elejétől a végéig. Igen csak eredeti. szuper a történet, akárcsak a poénok és imádnivalók a karakterek. Az egész család élvezheti. Mondanivalója is van a kitartásról, az elfogadásról, a barátságról, na meg persze a szerelemről. Ha valamit kifelejtettem, bocsánat.

2017.05.07 mamiéstöti2

A rajzfilmek világába egyedülállóan ötletes és megismételhetetlen, amit nyújt, mind hangulatba, mind pedig történetbe, persze leginkább csak azoknak, akik átélték az eredeti játékok nyújtotta élményt.

2017.05.04 Laca//Ho/rr/oR//

Eleinte nem akartam megnézni, de örültem neki. Egyszerűen káprázatos, ahogyan megcsinálták az egészet. Óriási gratuláció az alkotóknak. Változatos nem vontatott és a sok poén mellett egy kis drámát is belevittek. Minden korosztálynak ajánlott, jó kis estét program egy tál popcorn mellett!

2017.07.17 Deku

Nagyon kedves, aranyos és szerethető formába öntötték a videojátékok egyik legnagyobb és legismertebb játékát. Nekem különösen tetszett a rajzolási technika.

2019.05.17 Ms. Akárki

Egyik kedvenc mesém. Nagyon szeretem Ralph-ot. Félreértett gonosz aki valójában nem is gonosz csak ezt a szerepet kényszeríti rá a társadalmi nyomás. Nagyon eszes mese, ha egy kicsit a felszín alá benézünk. Penelopeval pedig nagyon jó csapatot alkotnak.

2018.11.30 dailyfilmsan

Sokszínű egy rajzfilm. Rögtön a kedvenceim közé kúszott hiszen tele van videojátékos utalással. Egy olyan atmoszférát teremt meg és mutat be amit nem látunk. Fogalmunk sincs mit csinálnak ha nem vagyunk ott. A készítők pedig eme gondolatmenet köré é... Több

2016.11.20 Szivárvány1

Zseniális mese ami kicsiknek és nagyoknak egyaránt élvezetet nyújt, sőt. Jó volt ennyi éves fejjel a régi videójátékok világába megint belecsöppeni. Izgalmas és eredeti történet jó karakterekkel. Még a magyar szinkron is tetszett ami mostanában csodaszámba megy. 10/10.

2018.12.03 Norbert93

Az élő játékok után adta magát a téma, csak le kellett rá csapni. Egész jól sikerült, várom a folytatást, ami már remélhetőleg egy kibővítettebb és tágabb univerzumban fog játszódni.

2019.02.20 harnas1207

Elsőre nagyon tetszett a rajzfilm, de mikor megnéztem másodjára akkor már kicsit bénácskának tűnt. Az biztos, hogy a "játékos" történet vicces, és ha ismerném is ezeket a játékokat, akkor jobban tudnám szeretni Ralph meséjét is.

2016.08.06 babsy88

Először azt hittem, hogy egy unalmas erőltetett mese lesz, de kellemesen csalódtam, meg volt a maga hangulata, nekem tetszett.

2018.03.29 XETH

Baromi jópofa mese volt. Nagyon tetszett, hogy a "negatív" karakterek is úgy lettek bemutatva, hogy nekik is van szívük, és a létező szívük mélyén arra vágynak, hogy őket is szeressék és elfogadják. Az is aranyos volt, hogy a klasszikus játéktermi já... Több

2018.07.17 czerik

Jó kis mese, ajánlom mindenkinek.