Rontó Ralph

Wreck-It Ralph

2015.04.29 Enccso

Hosszú idő óta az első animációs film ami minden téren rendben volt. Nagyon jók voltak a kikacsintós poénok, a karakterek jók, és szépen tálalták a klasszikus meseelemeket ebben a komplex kis világban. Nagyon bejövős.

2015.11.04 Ballerz93

Egyszer megnézhető a film, de nekem óriási csalódás volt. Ritka ratyi film. Azt se tudtam eldönteni, hogy most sírjak vagy nevessek. Az alap ötlet még talán nem is lett volna túl rossz. De ez a színészi játék, nagyon nem tetszett.

2016.01.24 viraggg

Retro, mégis modern, igazán érdekes, kalandos, akciódús és izgalmas animációs mese, remek történettel és (szerintem) gyönyörű animációval. Eleinte kételkedtem, hogy mennyire lehet jó filmet csinálni videójátékvilágból, aminek jó története van és reme... Több

2015.05.28 klaudia4469

Ez egy kötelező mese, szerintem mindenki imádná. Nagyon aranyosak és szerethetőek a szereplők, nagyon szép látványilag, és a története is nagyon tetszik.

2015.11.30 ZsozS

Szuper animáció, mondanivalóval, és sok cukorral. A végére csak ásványvizet kívántam! :D Érdekes a történet és jól meganimálták ezt. Szerintem korrekt, még ha nem is eget rengetően csúcs szuper!

2015.02.08 Powerful900

Véleményem szerint a Rontó Ralph az utóbbi évek egyik legjobban sikerült animációs filmje. Nosztalgikus élménnyel gazdagítja a nézőt, miközben veszettül szórakoztat. Mindenképpen megéri megnézni!

2015.03.22 Unique

Nekem kicsit túl gyerekes lett, a többi hasonló animációs meséhez képest. Pedig szeretem a stílust, de ez most valahogy nagyon nem jött be, de nem igazán tudnám elmondani, hogy mi zavart benne.

Eszeveszett birodalom
Hol nézheted: Max,Disney+
Mackótestvér 2.
2006

2015.01.22 sggyula

Vicces kis mese, egyszer mindenképpen ajánlom. Sok az animációs film mostanában és sokat nagyon elrontanak így félve néztük meg de a jobbak között van.

2015.02.23 quentin

Remek történet, nagyszerű karakterek, humor és gyönyörű látvány, ez a Rontó Raplh. Mi nagyon jól szórakoztunk az egész családdal, aki pedig otthon van a videojátékokban, és hozzám hasonlóan játszott még 8bites programokkal, valódi nosztalgiaélménnyel fog gazdagodni.

2015.03.31 Lallerr33

Annyira jó, hogy végre egy negatív szereplőnek beállított, később hőst mutat be a film. Annak aki játszott korábban videojátékokkal sok ismerős tűnhet fel a filmben. A zenék hihetetlenül jók a filmben. Meg is kellene néznem még egyszer.

2015.03.17 Joachim

Az egyik legjobb animációs filmnek tartom. Szépen bemutatja ezeknek a játékoknak az életét. Csak ajánlani tudom.

2015.02.23 dorika298

De aranyos egy mese :) a kislány a legcukibb benne :) ajánlom mindenkinek aki még nem látta, biztos,h tetszeni fog :) Külön érdekes játék keresgélni a filmben az utalásokat, rengeteg van belőle, a geekek hosszú órákig el lesznek vele, ha mindent ki akarnak bogozni. Amúgy meg vicces és nagyon szórakoztató.

2015.07.29 Phalanx

Kicsit idegen tőlem ez a világ, és a belső utalásokból semmi nem értettem, de még így is remekül szórakoztam. Raplh és Vannelope közti dinamika számomra teljesen elvitte a filmet, de majd egyik geek haverommal együtt újra megnézem, hogy magyarázza má... Több