Rontó Ralph

Wreck-It Ralph

2017.08.15 czigler.nora

Szerintem nagyon cuki és szerethető ez a mese, klassz utalásokkal és sztorival. Hangulatos, sajátos atmoszférát teremt, szerintem jól sikerült, érdemes megnézni.

2019.03.16 Vágottszemű

Nekem tetszett, ahogyan bemutatja a játéktermi gépeket, játékokat. Nagyszerű utalásokat tettek a filmben. A története cuki, vicces és szórakoztató még egy idősebb ember számára is.

2015.07.26 szd91

Visszavitt gyerekkorom kazettás videójátékos időszakába. Nagyon retro, ugyanakkor új is. Az animáció nagyon szép, a hangulata magával ragadó. A kedvencem a cukorkavilág volt.

2015.06.06 Brigusz724

Nagyon kalandos és akció dús film, egy percig nem lehet rajta unatkozni. Annyira jó, ahogy Ralph hőssé akar válni, és egyik videójátékból a másikba megy, igazán szuper történet.

2015.01.28 london2012

Nagyon jó kis animáció érdekes és remek történettel. Mindenképpen érdemes megnézni aki szereti az animációkat. *****

2015.10.30 fcbnandi

Nem nagyon érdekelt a bemutató alapján ez a mese, de végül leültem és megnéztem.. egyáltalán nem csalódtam, sőt nagyon tetszett nekem is és a barátnőmnek is. Aranyos kis mese volt.

2019.06.18 Zsolti01

Szerintem jól mutatja be a játékgépek világát. Nagyszerűen meg lett csinálva, lehet azért tetszett ennyire, mert nagy játék fanatikus vagyok. Nekem nagyon bejött a film.

2016.04.30 angel001

Szegény kirekesztett Ronto Ralph, csak szeretne fejebb jutni, szeretne kitörni,de nem is figyelnek rá.Erre mérges lesz elmegy, hogy tegyen a dologért, a jobb életért.Természetesen ezzel mindent összekutyul..

2015.07.18 rhamus

Brutálisan untatott a film. Se eleje se vége nem volt. Lehet lett volna potenciál benne, de így nézve bármelyik rossz filmben lehetne potenciál. Egyszerűen élvezhetetlen volt.

2015.06.22 ElfRider

Főként a cuki állatos meséket szeretem. Kicsit aggódtam, hogy a számítógépes játékok témája hogy fog működni egy mesében. Meglepően jól működik, vannak komolyabb, vicces, és aranyos karakterek is. Mindenki találhat magának benne szeretni valót. A vid... Több

2016.07.29 Homer

Az egyik kedvenc mesefilmem a Rontó Ralp a fantáziája miatt. A régi játékok feldolgozása mindig is tetszett és ez a mese a mesterfokra emelte ez a műfajt. Nagyon jól felépítették a játéktermi világ minden mozzanatát és a világok közötti átjárást.

2016.04.28 ukla

Klassz kis mese amit mindenkinek látnia kell aki még emlékszik ezekre a játékokra.Igazi retro hangulata van az egésznek.Nagyon szerettem azt a barátságot amit a kis mitugrász lány és a nagy otromba romboló között zajlik.Aranyos mese amit mindenkinek ajánlani tudok.

2016.02.21 prof.zoltan

Én is egy kocka vagyok az idősebbik fajtából, aki a C64-től kezdve számítógépeken és konzolokon nőtt fel és a mai napig játszik, így nekem ez a film egyszerűen zseniális volt! A karakterek, a kitekintések, a történet, az animáció mind-mind zseniális! Kicsiknek és nagyoknak egyaráne kiváló szórakozás!

2016.07.25 N.Béla

Nagyon szerettem régen a videójátékokat, igazi kis kocka volt (khmm.. vagyok), úgyhogy ha valaki tudja értékelni és szeretni ezt a rajzfilmet, akkor az én vagyok. Izgalmas egyedi és tökéletesen vegyíti az összes régi játéggépek karaktereit. Mindenkinek szívesen ajánlom mert nagyon szórakoztató.