Kacsamesék - A film: Az elveszett lámpa kincse

DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

2022.05.24 AlBundy

Az egyik legjobb egészestés rajzfilm abból az időből. Remek történet, és persze igazi DuckTales-hangulat. Tökéletes.

2017.04.14 indingo

A főcímdalát még most is dúdolgatom néha. A történetek mindig nagyon izgalmasak voltak, sok kalanddal utazással és rejtéllyel. A szereplők nagyon viccesek voltak.

2017.07.25 Orosz István

Ki ne szeretné, a jó öreg Dagobert bácsit? Gyerekkorom kedvenc meséje? Sajnos láttam az új változatot, és meg kell mondanom sokkal rosszabb lett,mint grafikában mint másban.

2019.07.18 Ms. Akárki

Igazi régi gyerekkori kedvencünk volt a Kacsamesék testvéremmel. Egyszerű, pörgős kis kikapcsolódást nyújt minden lurkónak még ma is. A nyitódallamát pedig szerintem ma is rögtön mindenki felismeri akár pár hangjegyből:) Klasszikus és megunhatatlan mese.

2017.11.23 Bazzzsi

Régen még tudtak jó mesefilmeket készíteni. Ma bekapcsolja az ember és annyi szutykot lát, hogy borzalom. A Kacsamesék egy szuper kalandokkal teli mesefilm volt.

2018.03.19 NFG

Dagobert bácsit mindenki ismeri és szereti! A pénzes nagybácsi és a kiskacsák különböző kalandjai nagyon jópofák és viccesek! Felnőtteknek is biztosan élvezhető!

2017.12.17 Greeta

Nagyon-nagyon jó mese volt és itt még a gonosz karakterek (Mágika vagy a Bigiboyok) is kedvelhetőek voltak. Izgalmas sztorik, sok-sok kalanddal vegyítve.

Vili, a veréb
2008
Mackótestvér 2.
2006

2015.04.28 Bizsu82

Gyerekkoromban ez a mese is a kedvenceim közé tartozott, családi film kategóriában is szinte elmegy, mert annyira felnőttes sztorikat választott témájául. A zenéjét is szerettem. A szereplők aranyosak, karakteresek. 5/5

2020.09.18 HannaK

Volt, aki ezt nem imádta és nézte VHS kopásig, de tényleg. Miden részt láttam vagy ezerszer, de még így is mindig le tudott kötni.

2018.01.30 zsani

A sorozatot imádtam minden epizódját láttam. Ez is hozta a szintet. A főcímdal mai napig nagy kedvencem. Nagyon szórakoztató.

2015.03.31 Fildi

Gyerekkoromban alig vártam a Walt Disney mozidélutánt. Egyik kedvencem volt a Kacsamesék. A zenéjét is nagyon szerettem és nagyon aranyosak a szereplők. A sztorik is jók és életszerűek.

2016.08.24 Emma109

A sorozat remek volt. Izgalmas és látványos!

2016.07.25 N.Béla

Kedves mese. Még ma is népszerű a gyerekek körében. Persze a sorzatot többen ismerik mivel a tv-k régen szinte folyamatosan adták. Izgalmas kis kedvtelés. Ötletes megoldásai és története van. A kincskeresés amúgy is a gyerekek nagy fantáziája mindig.

2017.01.17 Katkatt

Minden gyerek kedvence volt anno, az iskolában mindig erről beszéltünk. Egy kis kincskeresés, néhány gonosz és egy szuper nagybácsi.