Gólyák

Storks

2023.10.19 Meselepke

Aranyos kis mese

Nekem az tetszett ebben a „mesében”, ahogy belecsempészték az önismereti mondanivalót, az nagyon ütős volt! Azon kívül nagyon vicces, nagyon szerethető filmecske. De azért túl nagy elvárásaink ne legyenek vele kapcsolatban. (Egyébként a galamb szerintem iszonyatosan idegesítő a legtöbb jelenetében.)

2022.06.07 JRD

Cuki

Jópofa alapötlet, jó animáció, jó szórakozás. Szerethető karakterek, szerethető veszekedések. Családi szórakozásnak egy esős napon kiváló. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2018.01.18 mamiéstöti2

Nagyon eredeti történet az elejétől a végéig szórakoztató, sok benne a poén és remekül sikerült a szinkron is.

2017.04.14 indingo

Annyira nem volt vicces, mint számítottam. A figurák szépen megrajzoltak azzal nem is volt baj és tetszett, hogy a szülők is észreveszik végre a gyereküket.

2017.04.09 ArpiHajdu és Réci

Még nem vagyok szülő, de tudtommal már nem annyira divatos a mondás, hogy a "babákat a gólya hozza". Legalábbis én a magam részéről nem hiszem, hogy ezt a kissé bugyuta mesét fogom beadni a gyerekemnek felvilágosítás címén. Persze ideig-óráig ez megm... Több

2016.09.25 Thibo84

Kellemes kikapcsolódás az egész családnak, de főleg a gyerekeknek. Egy aranyos, vicces rajzfilm. Igaz a poénokat leginkább a farkasok szolgáltatták.

2018.06.09 HercegPeter

Rosszabbat vártam. Egész vicces, persze sok benne a sablon és az elismételt poén, de egy rajzfilmbe ez belefér. A története aranyos. A galambbal nagyon eltaláltak nálam valamit. Simán nézhető gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt.

2019.07.23 Ms. Akárki

Haláli az alaptörténet. A gólyák, mint gyerekkihordó cég szakítanak a hagyománnyal és futárcég lesznek...zseniálisXD Jó poénok és klasszikus vicces karakterek. De ez inkább gyerekeknek ajánlom, mert a felnőtteknek szóló poénvan max pár van.

2017.07.18 Orosz István

Meg kell mondani egész jó kis animációs film, a farkasok egész viccesek na meg a két főszereplő is el van találva. Szintén az a kategória, ami felnőtteket, és gyerekeket egyaránt szórakoztat.

2017.05.20 Szilonka

Tipikus kisgyerekeknek szóló mesefilm a sok mesés és bugyuta elemmel, kezdve a babagyárral, a lila meg zöld hajú újszülöttekkel.

2017.11.01 Bazzzsi

Tipikus gyerekmese, mézás-mázas csilli-villi köntös, egyszerű történet, hogy a gyerekek is élvezni tudják. Nyomokban mondanivalót is tartalmaz, de sok realitás nincs benne.

2017.07.24 Lonka

Helyes és látványos mesefilm. A karakterek eléggé formásak és színesek így a gyerekek biztos imádják. Felnőttként élvezhető, de nem nézném újra.

2018.09.30 MKristijan

Nekem valahogy minden eszembe jut ezekről a madarakról, csak a gólya nem. A legközelebbi asszociációm a sirály lenne. Érdekes világ tárul elénk ebben a vidám történetben. Határozottan bevonzott annak ellenére, hogy látszólag is gyerekeknek szánták az egészet.

2017.01.08 rainman

Egészen kicsi elvárásaim voltak előzetesen, ezzel az általam nem ismert animációs filmmel kapcsolatban. Ezeket mind bőven túlteljesítette! Kellemes családi szórakozás. Mind a kicsik, mind a nagyok megtalálják benne számításaikat. Sablonos történettel... Több