Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Vélemények: Gólyák (2016)

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Haláli az alaptörténet. A gólyák, mint gyerekkihordó cég szakítanak a hagyománnyal és futárcég lesznek...zseniálisXD Jó poénok és klasszikus vicces karakterek. De ez inkább gyerekeknek ajánlom, mert a felnőtteknek szóló poénvan max pár van.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Nagyon eredeti történet az elejétől a végéig szórakoztató, sok benne a poén és remekül sikerült a szinkron is.

indingo   2017. 04. 14.

Annyira nem volt vicces, mint számítottam. A figurák szépen megrajzoltak azzal nem is volt baj és tetszett, hogy a szülők is észreveszik végre a gyereküket.

ArpiHajdu és Réci   2017. 04. 09.

Még nem vagyok szülő, de tudtommal már nem annyira divatos a mondás, hogy a "babákat a gólya hozza". Legalábbis én a magam részéről nem hiszem, hogy ezt a kissé bugyuta mesét fogom beadni a gyerekemnek felvilágosítás címén. Persze ideig-óráig ez megm... több»

HercegPeter   2018. 06. 09.

Rosszabbat vártam. Egész vicces, persze sok benne a sablon és az elismételt poén, de egy rajzfilmbe ez belefér. A története aranyos. A galambbal nagyon eltaláltak nálam valamit. Simán nézhető gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt.

Thibo84   2016. 09. 25.

Kellemes kikapcsolódás az egész családnak, de főleg a gyerekeknek. Egy aranyos, vicces rajzfilm. Igaz a poénokat leginkább a farkasok szolgáltatták.

Orosz István   2017. 07. 18.

Meg kell mondani egész jó kis animációs film, a farkasok egész viccesek na meg a két főszereplő is el van találva. Szintén az a kategória, ami felnőtteket, és gyerekeket egyaránt szórakoztat.

Szilonka   2017. 05. 20.

Tipikus kisgyerekeknek szóló mesefilm a sok mesés és bugyuta elemmel, kezdve a babagyárral, a lila meg zöld hajú újszülöttekkel.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Tipikus gyerekmese, mézás-mázas csilli-villi köntös, egyszerű történet, hogy a gyerekek is élvezni tudják. Nyomokban mondanivalót is tartalmaz, de sok realitás nincs benne.

Lonka   2017. 07. 24.

Helyes és látványos mesefilm. A karakterek eléggé formásak és színesek így a gyerekek biztos imádják. Felnőttként élvezhető, de nem nézném újra.

MKristijan   2018. 09. 30.

Nekem valahogy minden eszembe jut ezekről a madarakról, csak a gólya nem. A legközelebbi asszociációm a sirály lenne. Érdekes világ tárul elénk ebben a vidám történetben. Határozottan bevonzott annak ellenére, hogy látszólag is gyerekeknek szánták az egészet.

Greeta   2016. 09. 26.

Felnőtt fejjel nagyon unalmas volt, a gólyák sem tetszettek inkább sirályoknak néztek ki!

felicity   2017. 08. 08.

Nagyon cuki, szép, és érzelmes film. Szép a látvány, jó az animáció, és a karakterek is szuperek. a gyerekeknek tetszik, de amúgy furcsa. de ajánlom a kicsiknek.

moviewer   2017. 09. 01.

Ez egy aranyos, szerethető kis rajzfilm. Fő célközönsége a kisebb gyerekek és nem is nagyon tartogat az idősebb korosztály számára sok újdonságot. Viszont nem is annyira zavaróan egyszerű és buta történet, hogy idősebbként nézhetetlen legyen. Ez egy enyhén középszerű film, ami le tudja kötni az egész családot.

SzFa   2017. 09. 28.

Tetszett nagyon aranyos animációs film. Jó a megvalósítás, szépen megformált karakterek, kedves kis történet. Egy percig sem untam, élveztem és vannak benne kifejezetten jó poénok.

rainman   2017. 01. 08.

Egészen kicsi elvárásaim voltak előzetesen, ezzel az általam nem ismert animációs filmmel kapcsolatban. Ezeket mind bőven túlteljesítette! Kellemes családi szórakozás. Mind a kicsik, mind a nagyok megtalálják benne számításaikat. Sablonos történettel... több»

Evcsi95   2017. 05. 21.

Ha a gyerek megkérdezi, hogy honnan jön a kisbaba, ez a film remek válasz lehet. Nagyon aranyos kis film, szerethető történettel és karakterekkel.

authorgirlll   2017. 12. 29.

Nagyon de nagyon szeretem a babákat, és ez a film egy nagyon érdekes keletkezést tárt elénk. Ezek szerint én is egy gyárban keletkeztem, még jó, hogy nem titkos ügynök lettem. A film alatt több olyan megjegyzés is szerepelt amelyek nem kifejezetten g... több»

Hablaty   2016. 10. 14.

Unokaöcsémmel néztük moziban. Ő élvezte én kevésbé, de hát mit is vártam egy mesétől.

adamkatka   2016. 10. 07.

Aranyos film, de egyértelműen csak a kicsinek szól, felnőtt fejjel annyira nem volt évezhető. Jó az animáció és szerethetőek a szereplők,a kicsinek igazi jó kikapcsolódást nyújt és tanulságos is.

T.Andras   2017. 08. 27.

Nagy rajongója vagyok az animációs filmeknek, igyekszem mindegyiket megnézni. A Gólyák egy nagyon szerethető és bájos történet, de inkább ez az erőssége és nem a humor. Nekem tetszett.

Ercsi   2016. 11. 29.

Egy kedves, aranyos, vicces mesefilm, amely még annak ellenére is szerethető és élvethető, hogy igazán nem szól semmiről, nincs mögötte határozott koncepció. A karakterek emelik fel a filmet.

malnaturmix   2016. 10. 23.

A farkasos jelenet és a családról szóló néhány filmkocka helyes volt, de maga a gólyás részek engem kifejezetten idegesítettek.

Katkatt   2017. 01. 17.

Szép és formásak voltak a figurák és helyes volt a története, a gyerekek nagyon élvezték. Felnőtfejjel egy erős közepes.

zelmaci   2017. 04. 23.

Egy hihetetlenül elcsépelt, hihetetlenül elrontott film. Először is: szerintem egy gyerek tudja már, hogy merre, hány méter. Másrészt. Megértem, hogy mese, de ha lezuhan egy baba, védelem, és ,,kapszula'' nélkül, miért élné túl? Ez a film csak arra o... több»

marklar   2016. 09. 25.

Idén ez már a sokadik animációs film. Nem sikerült kitűnnie a sorból, de éppenséggel rossznak sem nevezhető. A szereplők rendkívül karakteresek, a zene kellemes és poénból is van bőven, a gyereke peig imádják. Ez kell a népnek.

FunBoi   2016. 09. 24.

Nagyon aranyos és vicces amit kihoztak ebből a filmből. A magyar szinkron viccesre és jópofára sikerült, ebben a műfajban ez nem szokatlan. Egyébként a látvány nagyon igényes, látszik, hogy profi munka, 2016-ban ilyennek kell lennie egy animációs családi komádiának.

Phalanx   2016. 09. 23.

Aranyos film, abszolút szerethető. Nyilván nem mindegyik poén erős, de bőven akadnak ütősebbek is. Alapvetően végig lehet mosolyogni a filmet és lehet párszor nagyot kacagni, mást pedig nem is kell elvárni egy ilyen sorozatgyártásban készült, de igényes animációtó.