Vizsga

Exam

2020.07.13 Interfectorem Sabnock

Az első perctől lebilincselt,és lekötött ez a film.Az újdonság erejével hatott.Mire képes az ember a céljaiért?Meddig vagyunk emberek,mikor lépjük át azt a bizonyos határt?Válaszokat kapunk,ha megnézzük Hazeldine moziját!

2017.10.23 Deku

Na ez átesett a ló túl oldalára mert nagyon kevés érdekes elemet tartalmazott így untatott. Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a filmbe mert lehetett volna még benne erő de gyenge lett.

2018.11.29 harnas1207

Igazi csemege a stílus kedvelőinek, egy kis Kocka behatással.

2018.07.09 Norbi

Én speciel végig izgultam a filmet, és valamennyire kaptam is magyarázatot, de sok szereplő túlreagálta a helyzetet, és túl sok volt a titok/homály .

2017.07.08 moviewer

Érdekes és izgalmas film. Az üzenete nagyon aktuális. A csavar jól működött, a film utalgatott rá, de erre nem számítottam. A színészek nagyon jól játsszák a szerepüket. Mindenkinek ajánlom.

2016.02.05 moov18

Ez a film tulajdonképpen, rólunk, emberekről szól. Arról, hogy meddig vagyunk képesek elmenni egy bizonyos cél érdekében, amely számunkra mérhetetlenül fontos ahhoz, hogy továbbléphessünk az életben. Amit láthattunk a képernyőn teljesen korrekt módon... Több

2015.06.19 Lord British

A kevés szereplő és szinte 0 történet ellenére megfogja az embert az alapgondolat, és magában is azon töri végig a fejét hogy mi lehet az a kérdés, és mi a válasz rá. A karakterek mind egy társadalmi tabló elemei, sztereotip jellemeik áthatják az egé... Több

2015.05.22 Henczi

Érdekes és elgondolkoztató, többféleképpen értelmezhető film. Töprengős, ugyanakkor nem kiszámítható, izgalmas is. Összetett filmek kedvelőinek ajánlom!

2015.06.20 Kellangy

Izgalmas film, nem túl fantáziadús történet, de végignézhető, összetett film. Ajánlom.