Kéjlak

Kéjlak

Loft

Adva van öt barát - mindegyik házaember -, akik egy elegáns padlásszobán osztoznak, ahová felviszik a szeretőiket. Egy nap fiatal nő holttestét találják a padlásszobában. Az öt férfi egymást kezdi gyanúsítani, és hamarosan kiderül, hogy sokkal kevesebbet tudnak egymásról, mint azt korábban gondolták. A rendőrségi gyanúsítottként hallgatja ki őket a gyilkosság ügyében, a kihallgatások során elmondottakból kezd körvonalazódni a történet. Vajon az egyik közülük a gyilkos, vagy valaki mindnyájukat csőbe húzta?

Forgatókönyvíró: Bart de Pauw, Saskia Noort
Ország: Hollandia
Premier (HU): 2013.04.22.

Kéjlak  (2014)

Loft  (2008)

2017.10.23 Deku

Én kifejezetten szeretem az ilyen és ehhez hasonló típusú filmeket amik ilyetén módon szórakoztatnak. Az én véleményem az hogy könnyen szerethető aranyos kis film lett ez remek történettel és vállalható apróbb hibákkal.

2017.04.11 indingo

Én már annyira hozzászoktam az amerikai móvikhoz, hogy talán pont ezért picit untam ezt a változatot, a lopott amcsi verzió jobban bejött. Az ötlet elég jó azt el kell ismerni.

2016.02.19 Lonka

Összességében egy jó film. Nem is nagyon ismerek más holland filmet. A szereplők nem olyan jó képűek, mint az amerikai másolatban, de sebaj. Picit lassan álmoskásan indul, de utána beindul.

2016.01.07 kissjanos21

Imádtam ezt a filmet. Jó a történet, nagyon szeretem az ilyeneket, amikben sok a csavar és csupán a legvégén tudod meg az igazságot, ami teljesen más, mint amire a film közben gondolsz. Viszont az ilyen filmek nem azonnal az elejétől pörögnek, mivel ... Több

2016.04.25 gazsika1978

Jó ez a film, nagyon tetszett, izgalmas, végig leköti a figyelmet, és igencsak tele van jobbnál jobb csavarokkal. Jó a történet, sok a csavar és csupán a legvégén tudod meg az igazságot, ami teljesen más, mint amire a film közben gondolsz. A színészi játék zseniális, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Préda
2016