mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Felejthetetlen film. Az egyik kedvencem, akárhányszor megy a tv-ben megnézem. A szereposztásról már nem is beszélve. Manapság ilyen filmeket nem csinálnak sajnos.

Deku   2017. 07. 10.

Nos ez a film tényleg az volt amit a címe is sugall. Egy pokoli lecke volt számomra, hogy ne dőljek be mindenféle hangzatos tartalomnak vagy film címnek. Ez sem volt több mint jól eladott reklám.

ZeroHero   2015. 05. 04.

Elgondolkodtató és megrázó film is egyben, világsztárok tolmácsolásában. Amikor készült akkor is ritkaság számba ment a 90-es évek elején az ilyen jellegű film, mára meg már szinte teljesen kihalt.

harnas1207   2018. 12. 06.

örülök, hogy rátaláltam erre a filmre, még ha véletlenül is. Kiváló és csavaros történet. Nem is értem eddig hogy-hogy nem hallottam róla.

Zsceeeka   2018. 03. 31.

Az egyik kedvenc filmem "gyerekkoromból". A színészi alakításokat nagyon szeretem és tanulság is bőven akad benne. Szerintem kortalan mű, többször fogom még elővenni.

165,6 millió dollár volt a film összbevétele.

(LionelMessi10 )

A film költségvetése 44 millió dollár volt.

(LionelMessi10 )

A film szerepel az LMBT listán,mely azokat a filmeket tartalmazza, melyekben leszbikus, meleg, biszexszuális vagy transznemű szereplők szerepelnek,illetve a film cselekményére hatással van, ha a filmben azonos neműek közötti kapcsolat létesül.

(mamiéstöti2 )