Pokoli lecke

Sleepers

2024.02.24 Schumy1

Ez nekem nem jött át annyira.

2017.05.07 mamiéstöti2

Felejthetetlen film. Az egyik kedvencem, akárhányszor megy a tv-ben megnézem. A szereposztásról már nem is beszélve. Manapság ilyen filmeket nem csinálnak sajnos.

Nincs bonyolult cselekmény,nincsenek benne hihetlen effektek,de mégis valahogy nyomot hagy az emberben,aki nézi...Hiteles,főleg nekem Kevin Bacon alakítása tetszett benne !Ajánlott film mindenkinek.

2015.05.04 ZeroHero

Elgondolkodtató és megrázó film is egyben, világsztárok tolmácsolásában. Amikor készült akkor is ritkaság számba ment a 90-es évek elején az ilyen jellegű film, mára meg már szinte teljesen kihalt.

2022.11.23 JRD

A kevés filmek egyike, melyek megérintik az embert. A filmes dömpingben nincs sok ilyen alkotás. A színészek önmaguk legjavát adták ebben a történetben. Talán elkelne több ilyen magvas film a mai világban. Mindenképpen érdemes a figyelemre, bizton állíthatom. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2017.07.10 Deku

Nos ez a film tényleg az volt amit a címe is sugall. Egy pokoli lecke volt számomra, hogy ne dőljek be mindenféle hangzatos tartalomnak vagy film címnek. Ez sem volt több mint jól eladott reklám.

2020.03.16 elekm90

Remek kis film, komoly témával. Kemény, hogy egy csínytevés során elkövetett hiba hova juttatja ezt a 4 srácot. Nagyon tetszett, hogy a filmnek volt egy tök jó íve és bár nem minden esetben működik, itt a folyamatos narráció is jó volt. A mellékszere... Több

2018.12.06 harnas1207

örülök, hogy rátaláltam erre a filmre, még ha véletlenül is. Kiváló és csavaros történet. Nem is értem eddig hogy-hogy nem hallottam róla.

2018.12.30 Ildikó Bacskai

Oszlopos szereposztás

Kiváló film, nem bonyolítanám nézze meg aki nem fél a mélyebb megrázóbb filmektől.

2019.04.12 MidoD7

Láttam már sokkal jobb filmet. Persze, azért nem bántam meg, hogy meglestem, mert kellemes időtöltés volt, csak olyan nagy újdonságot nem nyújtott. Kikapcsolódásnak megteszi.

2022.11.23 uniterra

Szeretem az életszagú, felkavaró filmeket, ez is egy ilyen. Nyomot hagy az emberben.

2015.02.10 Milanman

A Pokoli lecke a 90-es évek egyik mára kissé elfeledett mesterműve, tele A listás színészekkel, bajtársiasságról, barátságról, tetteink következményeinek felvállalásáról és bosszúról. Egyszerre felemelő és megdöbbentő.

2018.03.31 Zsceeeka

Az egyik kedvenc filmem "gyerekkoromból". A színészi alakításokat nagyon szeretem és tanulság is bőven akad benne. Szerintem kortalan mű, többször fogom még elővenni.

2018.10.10 thejoker

Nagyon jó film volt, a története magával ragadja a nézőt. Kiváló színészek vannak benne, akiktől csak hitelesebb az egész. Sok tanulságot is tartalmaz, végig leköti az embert a film. Sajnos ilyen nagyszerű alkotások nem igazán készülnek mostanában. Zseniális, mindenkinek ajánlom!