Pokoli lecke

Sleepers

2016.04.25 Loborg

Nagyon nagy hatással volt rám, amikor fiatalon az iskolában osztályfőnöki óra keretében talán megnéztük, nem titkoltan nevelő szándékkal :D valóban pokoli lecke volt és megdöbbentő, hogy ez is igaz történeten alapul.

2019.03.08 iq.csabi

Klasszikus darab. Beteg film, de pont ezért tetszik. Elég megrázó élmény, az biztos.

2015.05.05 ocso

Nagyon jól felépített film, szeretem a több szálon futó krimiket, és ez a jobbak közül való. Továbbgondolásra sarkall, nem hagyta elszállni a figyelmemet.

2017.05.29 Zoer8993

Egyszerűen unhatatlan film. Nagy kedvencem és bármikor újra tudom nézni. A karakterek a legjobb színészeket kapták a szerepekre. Ritka az ehhez hasonló film.

2020.01.20 imreacs82

A pokoli lecke egy nagyon mély tartalmú film , tele neves és felejthetetlen színészekkel, akik maximálisan hitelesen szerepelnek. Nem könnyű film, de legalább egyszer látni kell.

2016.10.13 tiszaizsofi

Nem mai film mégis eléri a mostani jó filmek, krimik és thrillerek színvonalát a nagyszerű karakterek és jó fordulatai miatt. Tanulságos és szívszorító néhány jelenete igen elgondolkodtató .

2015.03.24 Akodako

Nagyon drámai, erős, kemény film. Nehezen bírtam végignézni, erős idegzet kell hozzá. A színészek egytől egyig jól alakítják a szerepüket.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Megfogó, érzelmileg nagyon is hatásos, lelkileg nyomasztó dráma. Elgondolkoztató, tanulságos és összetett film mély érzelmi hatással. Még napokig a film hatása alatt voltam.

2015.11.28 storeman

Tetszett, ahogy a film bemutatja, hogy azért mert valakít fiatalon megaláznak, még nem kell romlott felnőtté válnia. Lehet erényesnek maradni, ahogy ezek a nagyszerű színészek bemutatták.

2014.12.15 Sniper

Nagyon nem szeretem a szenvedős filmeket, és a Pokoli lecke pedig eléggé az: a film minden egyes fázisában szenved valaki valamin, akár a javítóintézetről van szó, akár a tárgyalásról ésatöbbi. Nem szeretem ennyire töményen kapni az arcomba, hogy men... Több

2014.12.16 Zsombi

Nyomasztó és elég kellemetlen hangulatú film, ami magán hordozza kilencvenes évek filmiparának klasszikus stílusjegyeit, de ezzel együtt egy elég jó kis krimi. Érdekes és elgondolkodtató kérdéseket vet fel, amit a rendező jó ízléssel bízott a kor nag... Több

2015.08.29 KingPin

Nem egy könnyed film, viszont egy nagyon érdekes történet és megvalósítás a felelősségvállalásról, a felnőtté válásról és arról a fajta bajtársiasságról, ami évekkel később is annyira esősen megvan az emberben, hogy képes mindenét kockára tenni a más... Több

2016.02.04 Csiricsáré

Ez egy igazán kiváló film a maga durva valóságával együttvéve.A hangulatot abszolút át lehet érezni és a gyerekszínészek is remekül játszottak a nagyok mellett.

2016.07.17 Victorius

Egy alulertekelt, ellenben zsenialis, megrazo film, igaz tortenet alapjan. Az egyik kedvencem, olyan remek,szineszekkel, mint De Niro vagy Brad Pitt. A regeny is kotelezo darab, elobb a filmet lattam, de az semmiben nem maradt el Carcaterra konyvetol. Ez orok kedvenc marad.