Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Megtört város (2013)

Broken City

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Az egyik kedvenc filmem, melyben olyan párost láthatunk, mint Mark Wahlberg és Russell Crowe, akikre pont ráfért a siker egy kisebb hullámvölgy után.

Adepto   2016. 02. 21.

Mark Wahlbergtől szinte megszokhatjuk, hogy minden x-edik filmjében rendőrt játszik, de érdekes, hogy mennyire eltérő stílusokat. Ebben nekem kifejezetten tetszett, hozta a szokásos formáját. Egyértelműen nálam a jobb filmjei közé tartozik. Fordulato... több»

kovi23   2015. 06. 19.

Nekem tetszett, bár a sztori semmi újat nem hozott, nem nyújt semmi extrát, és a cselekmény is lassan bontakozik ki, nem mondanám, hogy untam, de lehetett volna jobban is fokozni. A színészi munka viszont 5 érdemel, főként Russel Crowe, aki nagyszerűen játszott.

nikiszalanics   2015. 06. 17.

Ha csak egy kicsit bátrabban nyúlnak a témához, ha egy kicsit bevállalósabbak a film készítői, garantált lehetett volna a siker, így viszont csak egy egyszernézhetős, átlagos darab lett belőle. Kár érte, mert izgi volt és fordulatos. A legjobban R. Crowe alakítása tetszett.

Filmzabáló   2015. 08. 20.

Aki arra vetemedne, hogy megnézi, annak ajánlom figyelmébe a polgármesteri címért folyó vitát, illetve Zeta-Jones és Crowe 2 jelenetét, amikor nem épp a legboldogabb párt alakítják. Amúgy feledhető és unalmas politikai mű.

miska1967   2015. 06. 03.

Nagyon tetszett, mert sajnos a történet nagyon is igaz a mai világunkra, ilyen aljas dolgok történnek, a korrupció már mindenhol ott van. Mark Wahlberg hiteles volt, Russell Crowe pedi jól hozta az "öltönyös" karakterét, de szerintem ő ennél sokkal tökösebb, jó lenne keményebb szerepekben is látni.

Imádom Nagy Antalt   2015. 08. 19.

Bár tudnám, hogy minek került mozivászonra ez a megtört film…, mindenesetre létezik, úgyhogy: Politikai. Feledhető. Unalmas. Amikor tényleg nincs semmi más, amivel elütnéd az idődet, akkor nézz bele. 14 év alatt nem javaslom.

A film 34,5 millió dollárt termelt, nem érte el a bevétele a gyártási költséget sem.

(LionelMessi10)

A filmet Louisiana, Massachusetts és New York államban forgatták nagyjából 35M $-ból.

Producerként Mark Wahlberg felajánlotta Billy Taggart szerepét Michael Fassbender-nek, de miután a színész visszautasította a szerepet, Wahlberg maga vállalta el.