A szomszéd fiú

The Boy Next Door

2021.07.06 harnas1207

Nagyon életszerűtlen a történet, és Lopez sem volt jó választás erre a szerepre. Rettenetesen gyenge film.

Lopez sem és a film sem durrant akkorát, mint ahogy előzetesen gondoltam. Vártam egy feszültséggel teli thrillert, és egy unalmas, béna, közhelyes mozit kaptam helyette. Lapos és kiszámítható.

2017.04.11 indingo

Egyszer meg lehetett nézni, de a története nem egy nagy eresztés. Logikátlan dolgok történetek benne és erősnek tartom, hogy a saját szüleit is eltette a fiú láb alól.

2017.09.27 Berto49

Újra egészen biztos, hogy nem nézném meg, főleg a befejezés eszméletlenül gagyi. Jennifer Lopez tényleg jól néz ki, viszont Noah alakítójáról (Ryan Guzman=a legújabb kidolgozott testű tinilány-kedvenc) senki sem hinné el, hogy 20-21 éves. A történet is minden realitást nélkülöz, ugyanakkor klisét klisé hátára halmoz.

2017.05.20 Szilonka

Rájöttem, hogy nem olyan rossz, mint elsőre gondoltam. Nem egy többször nézős, köröm lerágós alkotás, de rendben volt a története. JLo egy bomba nő.

2019.04.22 Norbert93

Egyszer meg lehetett nézni, átlagos minimalista film, "hétköznapi" konfliktussal.

2017.10.23 Bazzzsi

Sokat nem költöttek a filmre, bár nem is volt mire. Maga a történet nem túl egyedi, de egyszer meg lehet nézni, de nagy filmélményt, bölcsességeket ne várjon tőle az ember.

2018.04.14 TomÁcs

Nem túl maradandó a film. JLo szerepel benne. Körülbelül ennyire emlékszik belőle az ember 1 hónap után. Igazából nem volt benne pozitív karakter akit kedvelni lehetne.

2016.05.17 VvV

Egynek elment, de túl sok újat és izgalmat sajnos nem hozott. Kiszámítható az egész történet és közhelyekkel teli.

2017.07.23 Lonka

Sok minden nem történt a filmben itt-ott felvillant egy kis JLo popó. A története gyengécske és valószínűtlen. Minden évben készül 2-3 hasonló.

2017.12.15 Greeta

Túl egyszerű és kiszámítható a története. Jennifer Lopeznek voltak jó filmjei, de ez nem az. A karakterek nem túl kidolgozottak és a párbeszédek is felszínesek.

2019.01.22 Timcsi

Nincs nagy filmértéke. Egyszer nézős, sablonos darab.

2020.10.22 petraszab

Nem tartottam túl valóságosnak a történetet és nem azt a részt, hogy összeszűri a levet a szomszéddal a srác. Nálam csak 2 csillag.

2015.04.23 Bizsu82

Hát, thriller kategóriában többet vártam. Se izgalmas, se misztikus nem volt, másrészt J.Lopezhez nem illik ez a karakter. gyengére sikerült, kategóriájában átlagon aluli.