A szomszéd fiú

The Boy Next Door

2018.03.31 Zsceeeka

Brutálisan rossz ez a film (meglepő módon mégis végignéztem). Végig nagyon sablonos, semmi olyat nem látunk, amit nem láttunk még eddig. De azért egyszer nézhető, de csak ha nagyon nincs más ötletünk.

2020.10.14 belavagyok

Csak Jennifer Lopez miatt lehetett eladni a filmet. Tök hétköznapi a story, semmi izgalom nincs benne.

2016.04.17 D. Shaday

Őszintén, nem volt olyan rossz, mint amire az előzetes kritikák és vélemények alapján számítottam. A színészek nem voltak éppen a helyzet magaslatán és az erotikus jeleneteket is kicsit erőtlennek éreztem. Viszont eléggé pörgős volt a tempója és akad... Több

2020.09.27 Timike

Sokkal összetettebb és izgalmasabb filmre számítottam, de nem kaptam meg. Egyszer nézhető volt, de egy eléggé feledhető alkotás.

2016.04.25 Loborg

Már hónapokkal a "kijövetele" előtt vártam , mert maga a sztori, bár elmondhtatlanulelcsépelt és ezerszer látott, én mégis szeretem :D Megnézés után: Pocsék film, a sztori ugye nem nagy valami és semmi extra nincs a továbbiakban sem.

2016.09.07 a-arnold

Eléggé idegtépő ez a film, de egy thrillernek ilyennek kell lennie :)

2016.10.24 jencike1985

Jennifer Lopez azért szerintem tud ennél sokkal jobbat is alakítani. Gyenge színészi játék, unalmas sztorival. Néhol van egy két izgalmas jelenet de kb az 10 perc aztán kész kifúj a film.3 csillag.

2015.05.29 Evcsi95

Ez a film tele van a megszokott klisékkel. Noah engem kiakasztott, tuti valami betegsége volt, amiért így viselkedett. Mondjuk a tanár néni sem volt komplett.

2015.04.23 Zsofi821

Semmi olyat nem mutat be a film, amit eddig ne láttunk volna bármelyik hasonszőrű, tucatszámra készült, jóindulattal thrillernek nevezhető filmben. Zéró egyediség.

2016.04.25 gazsika1978

Nagyon tetszett, lehet az is hozzájárult, hogy moziban láttam, de magával ragadott. Komolyan izgultam, hogy vajon mi fog történni, a vége felé elég kiszámítható lett de az is megbocsátható, mivel végig tartja a feszültséget. Remek kis film ez.

2016.10.14 Hablaty

Szeretem J.Lo-t de ez a film sablonos volt és kiszámítható.

2017.03.06 Acropolis

Igazi gagyi thriller, ami kategóriájának egyáltalán nem felel meg. Teljesen kiszámítható, nincs benne fordulat és a színészi teljesítmény is meglehetősen gyenge.

2015.05.25 smith

Tetszett, kb. azt kaptam amire számítottam. Az elején kicsit nehezen indult be, de a vége eseménydúsabb így kompenzálja. Az alapsztorit már párszor elsütötték néhány filmben, így nem lesz egy korszakalkotó, és nem is egy tökéletes thiller, de a hibái ellenére nézhető, és jó szórakozást ad arra a 1,5 órára.

2015.06.19 kovi23

Nekem nagyon tetszett ez a film, mert már alapból a sztori jó, nem sablonos, végig izgalmas, és figyelemfelkeltő volt. A színészi játék tökéletes volt, mondjuk a vége nem igazán tetszett, mert a film közepétől már lehetett tudni, hogy mi fog következni. De mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer nézze meg.