A szomszéd fiú

The Boy Next Door

2016.10.16 kernernoemi

Gyenge eresztés, nagyon is hétköznapi. Egyáltalán nem hiteles. Egyetlen érdekes része a legvége, ott azért van nagyobb fordulat. Egysíkú, unalmas, és nagyon nagyon sablonos...

2016.05.05 irodalmialkotas

Rossz filmekkel gyakran találkozunk a mozikban, de tanítani valóan rossz filmekkel csak nagyon ritkán. A szomszéd fiú pontosan ilyen mozi.

2017.01.18 Katkatt

Túl átlátszó volt a film és kitalálhatóak voltak a jelenetek. Azt azért túlzásnak tartom, hogy a saját szüleit is képes volt megölni a fiú.

2015.06.17 nikiszalanics

Nagyon szeretem Jennifer Lopez-t így egyértelmű volt számomra, hogy megnézem ezt a filmet. Szerencsére nem kellett csalódnom, nagyon tetszett a film, izgalmas és figyelemlekötő volt, egy percig nem unatkoztam. A vége kiszámítható volt de azt leszámítva 5/5 pont.

2018.07.31 varkonyiildi

A történet jól indul, és jól is folytatódott mindaddig, amíg a közepe felé át nem ment a film egy sablonos, kiszámíthatóan unalmas vonalvezetésbe. A vége is nagyon elcsépelt.

2015.06.04 miska1967

Azt kell, hogy mondjam, hogy aki látta ezt a filmet az büszkén kijelentheti velem együtt, hogy nagyon nagyon jó volt! Teljesen át tudtam élni a filmet a tökéletes színészi alakítás miatt. Sokkolt a film jó értelemben. Aki azt állítja, hogy Jennifer Lopez rossz színész az nagyon is téved, és ez a film rá a bizonyíték.

2015.04.10 dóri

Egyszerű és elégé kiszámítható a film cselekménye. Tele van klisékkel és ez engem elégé idegesített. A vége fele már untam mert úgy éreztem nem halad a cselekmény semerre sem, de szerencsére egyszer csak vége lett.

2016.09.22 kecsaa

A történet nagyon tetszett, maga a film átlagos volt. Néha kicsit lapos, voltak benne felesleges részek és a befejezés sem érte el, hogy tátva maradjon a szám, hiszen eléggé kiszámítható volt, mi fog történni.

2015.05.21 Balu

Sajnos elég elcsépelt a történet, a történések szinte előre kitalálhatóak. Megfűszerezték 1-2 erotikus jelenettel, de ez sem emelt sokat a film színvonalán. 60 percnél már nagyon vártam a végét és talán ha jellemezni kéne egy szóval azt mondanám: idegesítő!

2016.06.22 punktum

Egynek elmegy, de mozifilmnek picit túlzás. Eléggé kiszámítható a történet.

2015.05.27 Melibaba

Osszessegeben elegge kiszamithato volt a film maga. A fo atrakcio mikor Jennifer lopezt lefekteti a csavo. Utanna furcsaltam azt a varatlan negativ fordulatot. Osszesegen elegge vontatott film talan egszer megnezheto.

2015.09.19 idefix

Sokkal többet vártam a filmtől. Unalmas, kiszámítható és cseppet sem hátborzongató. Főként a vége nagyon sablonos, nyolcvanas évekbeli tucatthrillereket idézi fel.

2015.06.02 zsuzsa

Kellemes csalódás volt, természetesen kiszámítható sablonfilm, de nekem tetszett. Jennifer Lopez és Ryan Guzman nagyon jól alakították a karakterüket, Ryan olyan valósághűen volt „elmebeteg” hogy ha nem tudom hogy csak eljátssza akkor teljesen elhis... Több

2015.05.20 mokanszkit

Moziban láttam a filmet és egyáltalán nem bántam meg. Azt hittem az előzetesben lelőttek minden poént de nem. Végig izgalmas volt, egy percig nem unatkoztam, bár a közepe felé már igen sejteni lehetett a következő „lépéseket”. Várható volt, hogy ez lesz a befejezés, de akkor is nagyon jó film.