A szomszéd fiú

The Boy Next Door

2015.05.19 Sz.N.K.N

Már nagyon vártam, mivel az előzetese alapján jó filmnek tűnt, mondjuk elég sok mindent, mutatnak a trailerben, de biztos voltam benne, hogy lesznek még így is meglepetések, és lettek. Én nagyon kedvelem Jennifert és a filmjeit is úgyhogy nekem tetszett a film.

2016.09.29 krajcsie

Az egyetlen dolog, ami emlékezetessé tette számomra ezt a filmet az maga Ryan Guzman és az ő felsőteste volt. :) Viccet félretéve, a film nagyon gyengus, néha már nevetséges.

2015.06.24 Timejja

Egyértelmű, hogy semmi egyedi nincs ebben a filmben, ettől függetlenül egy könnyed nyár esti filmnek tökéletes. J. Lo. és Ryan is nagyon jól hozzák a karakterüket, még ha a forgatókönyv és a sztori vége valóban könnyen kiszámítható. Annyit még hozzát... Több

2015.04.24 krisztike18

A szomszéd fiú nem egy átlagos thriller, hanem AZ átlagos thriller. A tökéletes egyszer nézhető film, mintha direkt erre gyúrtak volna a készítők. Egyszer fájón amatőr húzásokkal veszi el a kedvünket a továbbnézéstől, másszor élvezetes jelenetekkel teszi ennek ellenkezőjét.

2015.03.28 fazsuzso

Ötlettelen, kiszámítható, egyediség nélküli, a megszokott thriller klisékben gazdag film.

2015.04.01 tbandi1989

Ma néztem, meg moziban. Hát szerintem nem éri meg a mozijegy árát. Én nem értem. Mi tényleg ennyire vevők vagyunk Dzsélóra? :D Hihetetlen, hogy az összes facebook csatornámn ezt a filmet hypolják.

2015.06.25 jos78

Újat nem adott a film. Aki már látott hasonló filmet annak kiszámítható a cselekmény. Közepesre értékelném. Egyszer meg lehet nézni.

2015.05.04 kiskat

Hát számomra ez egy nagyon vegyes film volt. Jobban paráztam mint egy horrornál... Valami hiányzott belőle és arra ösztönöz hogy ne bízz meg senkiben

2015.05.31 War Of Change

Szerintem jó volt a film. A cselekmény nagyjából kiszámítható volt, de még így is érdekes volt. A ,,vicc" az egészben az, hogy ilyen esetek kb. naponta történnek az USA-ban, úgyhogy ez megtörtént események alapján is készülhetett volna.

2015.03.30 paixmondiale

Ezt a filmet még nem láttam, de a hozzászólások alapján valószínűleg egy darabig nem is fogom megtekinteni. Személy szerint imádom a pszichothrillereket (klasszikusokra gondolok: Végzetes vonzerő,Kéz amely a bölcsőt ringatja, Az újságosfiú, A rettegé... Több

2015.03.03 dodmin

A moziban láttam az előzetesét, már akkor tudtam hogy meg kell nézni. Hát nem csalódtam benne, van benne izgalom, nem is kevés. A színészek nagyon élethűen játszanak.

2015.03.31 [email protected]

A trailer alapján nem ezt vártam. Semmi extra izgalom, erős közepes film. :/ Egy kicsit több feszültségre számítottam, de ez csak egy teljesen átlagos thriller lett, egyszer nézhető.

2015.03.31 feri921219

Tetszett a film :) Egyébként is bírom az ilyen tiltott szerelmes filmeket :D Habár a végére kezdett eldurvulni a sztori. 7/10

2015.03.26 Viki6

Izgalmas volt az előzetese, ezért mindenképpen megnéztem a moziban. A történet nagyon ígéretesnek bizonyult, de szerintem elég jól kivitelezték a színészek is a rendező is a történet megvalósítását,de mégsem volt igazán ütős. Mindenesetre 3/5 pontot adnék, mert ettől azért vannak sokkal jobb filmek.