A szomszéd fiú

The Boy Next Door

2015.03.30 Fildi

Nagyon gyenge thriller, átlagon aluli. Nem okozott izgalmat, amit egy thrillertől várnék. Felesleges pénz és idő pazarlás megnézni moziban. J.Lopez alakítása sem meggyőző.

2016.05.21 Gecko

Hát jóval többet vártam volna az előzetes után. Az alap történet nem lett volna rossz . Diák aki beleszerelmesedik a tanár nénibe, ráadásul szomszédok is és nem akarja elfelejteni ezért zaklatja. Ebbe a részbe több fantáziát vittem volna .De a végét is elrontották ,pedig szerintem többet is ki lehetett volna belőle hozni.

2015.11.02 sztankobazsi

Azt kell, hogy mondjam, hogy aki látta ezt a filmet az büszkén kijelentheti velem együtt, hogy nagyon nagyon jó volt! Jennifer Lopez és Ryan Guzman nagyon jól alakították a karakterüket, Ryan olyan valósághűen volt „elmebeteg” hogy ha nem tudom hogy... Több

2015.03.28 Aranyhal

Az alaptörténet ötletes és a leírás, bemutató alapján izgalmasnak tűnt, de J.Lopez nem jó színésznő és ez nagyon rányomja a bélyegét a filmre. Ezért is nem jött be, valamint kiszámítható a történet is. Sablonos, középszerű film.

2015.03.28 fagitta

Egyetlen átgondolatlan éjszaka mennyi bonyodalom okozója lehet...erről szól a film. És nagyjából ennyiben ki is merül a mondanivaló. De nem is ezért szerethetjük. Érdekes hogy mennyire csalhat a látszat és mennyire befolyásolható és vak lehet az embe... Több

2016.10.06 niky86

Nagyon tipikus horror film, annak minden kiszámíthatóségéval és gagyiságával együtt. Bár nagyon jól indult, sajnos a film felénél már éreztem, hogy ez sem lesz több egy átlagos, maximum egyszer nézhető horrornál.

2015.03.27 drsolomon

A film nem tetszett. Nem kell nagy filmgurunak lenni ahhoz, hogy a film minden jelenetét megjósolja a néző. Kiszámítható szinte minden mozzanat. Olyan jeleneteket láthatunk, amik már a csapból folynak ki....és minden hasonló filmben bevetnek. A filme... Több

2017.03.01 Hercegno

Nem ajánlanám ezt a filmet jó szívvel senkinek, ugyanis szerintem eléggé gyenge eresztés, ennél százszámra tudnék sokkal jobb filmeket felsorolni a műfajból. A szomzéd fiúnak nem csupán a története gyenge, de a színészek sem voltak a TOP-on.

2016.06.30 tamas84

Hát nekem nagy csalódás volt, igaz, számíthattam volna arra, hogy ez nem lesz túl erős, mert hát Lopez színészi kvalitásait azért fél kezemen össze tudnám számolni, de legalább a történetben bíztam. Hát nem jött be, 2 csillag.

2016.06.13 Edeske

Csalódás volt a film, mert egyáltalán nem hozta azt a hangulatot, amit egy profi thrillertől elvárok. Kategóriájában kifejezetten gyenge és a színészek alakítása is gyenge.

2017.05.04 VK

Gyenge film és Jennifer Lopez egyáltalán nem alakít jól benne, nem tartom tehetséges színésznőnek. Kiszámítható a film, nincs benne fordulat. Hiányzik a csattanó.

2017.02.25 Beuszi

Tucatfilm. Sok ilyet és ehhez hasonlót láttam már, így se a történet nem volt olyan, ami miatt kiemelhetném ezta filmet, se a színészi játékok. Utóbbi sok kivetnivalót is magában foglalt.

2015.06.25 szafffy

A kilencvenes évek eleji thrillereket idézi fel a film, amit mára már nagyon sokat láttunk. Kiszámítható cselekmény, sablonos jelenetek, a végén a szokásos agyatlan, véres küzdelem, és győz a jó....

2016.10.17 Manson

Még moziban láttuk a filmet és nekem kissé csalódás volt. Kiszámítható és kevés benne az izgalmas rész, amit egyébként a kategóriától elvártam volna. Sandra Bullock alakítása sem túl meggyőző.