Mellékhatások

Side Effects

2024.01.22 Tibor397141

Mint az élet, egy nagy hullámvasút. Egyszer fenn, máskor lenn. Vezetsz, vagy vezetnek? Amikor úgy érzed, valami megoldódott, jön egy újabb rotty. Kezdődik minden elölről. Nincs kiszállás, csak mélyebbre és mélyebbre. Ki a jó, ki a rossz? Csak nézőpont kérdése.

2017.07.23 Deku

Nagyon tetszett ez a váratlan fordulatos film. Az ilyen téma engem mindig sokkal jobban érdekelt, és ez pedig szerintem minőségi módon lett megoldva. Nagyszerű film.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon vártam már ezt a filmet, a szereposztás is kedvezőnek tűnt, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, azért egyszer meg lehet nézni. de semmi több.

2020.08.18 indingo

Érdekes film, bár az ötlet nem egyedi, láttam már hasonlót. A története élvezhető, akár többször is nézhető darab. A szereposztása is kiemelkedő, bár Jud Law nem tartozik a kedvenceim közé.

2020.03.05 elekm90

Remek film okos forgatókönyvvel. Tetszett a sajátos, depresszív hangulata, amihez nagyon sokat hozzátesz a film zenéje is, illetve Soderbergh rendezése is nagyon erős. Kicsit lassan indul be, de ez annyira nem probléma, mert így kerek egész a sztori. Rooney Mara kiváló választás volt a főszerepre. 9/10

2018.12.03 harnas1207

Én nem hittem, hogy csavaros thriller lehet ilyen sztárokkal. Csalódtam is meg nem is. Lekötött a film és élveztem, bár a végem ár egy idő után kitalálható volt. Soha rosszabbat, fogalmazzunk így.

2017.10.13 kevelin

Számomra rögtön leesett hogy mi lesz a sztori vége, ennek ellenére nagyon jól kitalált történet volt.

2019.01.14 szabomarc

Nekem tetszett a film, nem vártam tőle sokat mondjuk. A szereposztás jó, jól játszott mindenki. A történet érdekes, és a sok gyógyszer között valamelyest aktuálisnak is mondható manapság.

2018.10.27 szucszoli

Azt kell mondanom, ez a film lehengerlő. Olyan módon vezeti meg a nézőt, ahogyan az a nagykönyvben meg van írva! Először az az érzésed, hogy ez egy dráma, mert olyan kérdések járnak a fejedben, minthogy milyen hatással lehet az emberi pszichére azok ... Több

2021.07.30 Tanovszky

Valóban jó kis csavaros pszicho-thrillerrel van dolgunk. Van benne azonban két rejtett üzenet, ami amúgy nem zavarja a történetet annyira. Az egyik a női-férfi osztályharc mesterséges generálása. Nyilván nem ez a film generálja, ez csak egy csepp a t... Több

2019.12.02 BÉLA Nézhetetlen

Hát ez sz----

Ökörség merő időpazarlás.

2016.10.24 jencike1985

Végig leköt a film nem enged mást csinálni csak nézni. Izgalmas néhol elrettentő mégis fordulatos. Tatum színészünk nagyot alakít. Műfajában nagyon kiemelkedő film. Nekem 4 csillag.

2015.05.20 a.edit63

Jó film, a csavarok is jól jönnek, de valahogy a végéről elmaradt a katarzis. Jude Law jó, mint szinte minden filmjében, Rooney Mara pedig szintén kiemelkedőt produkált.

2017.03.06 Acropolis

Annak idején még moziban láttam és annak ellenére hogy nem egy kiemelkedően jó film, nem bántam meg a választást. Egyszeri nézésre izgalmas, jó szórakozást nyújtott.