Mellékhatások

Side Effects

2015.09.19 idefix

Nagyon jó, izgalmas, csavaros film, jók a fordulatok. Sok hátborzongató képkocka, érdekfeszítő párbeszédek. A szereplőválogatás tökéletes, kiváló alakítások.

2015.06.02 zsuzsa

Számomra nagy pozitívuma a filmnek, hogy a figyelmet megkívánja és egy fordulatos, matekos thriller. Élveztem minden percét ennek a filmnek, pedig szó szerint semmi akció, robbanás vagy látványos dolog nem történik a szemünk előtt, ám ötletessége és csavarjai végig fenntartják a figyelmet.

2023.12.22 bajkaizoltan

Jó film, nézhető. A végén van benne egy csavar.

2015.05.20 mokanszkit

Egyszerűen zseniális ez a film. A feszültség folyamatos, ötletesek a megoldások a mellékhatások ábrázolására. Végig fenn tartja az ember érdeklődését, izgalmas, és elgondolkodtató. Jude Law jó, mint szinte minden filmjében, Rooney Mara pedig szintén kiemelkedőt produkált.

2015.12.04 Hangus

Channing különösen jó szerepet kapott ebben a filmben,tetszett.Jó sok fordulat volt a filmben olyan amire biztosnem lehet számítani se.Érdekes volt ahogy mutatták a gyógyszer mellékhatását,nem szeretnék ilyen helyzetbe keveredni,durva.

2015.02.17 kamivagyok

Remek kis film. Fordulatos, soha nem unalmas, fenntartja a figyelmed. Iszonyat erős alakítások, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.03.22 fdavid

2014-ben Holtodilgan, 2013-ban Mellékhatások, ez az évtized tele van fordulatokban gazdag, elgondolkodtató, relytéjes filmekkel, melyek során az ember folytonosan meg kell változtassa a karakterekről alkotott véleményét: aki az egyik pillanatban ártatlannak tűnik, egy csavarral azonnal a legfőbb elkövetője lesz a bűntettnek.

2015.03.17 anyika

Csavaros, fordulatokkal teli, jól megszerkesztett krimi Lelkileg hat az emberre. Hátborzongató. Meglepetésekkel teli, jó nagy csattanóval.

2015.02.08 domii93

Nagyon emlékezetes és elgondolkodtató film, tele csavarokkal, órákig gondolkodtam utána rajta. Nagyon kiszámíthatatlanok a fordulatok, de pont ez a nagyon jó benne. Igencsak hüledeztem, mikor a végén megoldódott a nagy rejtély, amit egyáltalán nem is... Több

2016.06.14 acey

Kifejezetten jól sikerült ez a film. Tele van váratlan fordulatokkal, épp ez miatt a film érdekes, tempós, eseményekben gazdag tele erős érzelmi töltetekkel. Jót tesz a filmnek, hogy csupa világsztárt láthatunk tőle szokatlan szerepben. Nem Oscar-díjra hajtó, de mindeképpen emlékezetes, jó film.

2015.12.31 Denisqoo

Steven Soderbergh képes megalkotni azt az atmoszférát, ahol már a néző sem tudja, hogy mi az igazság és mi is történt valójában. A depresszió és az azzal járó problémák jól kerülnek ábrázolásra. A színészek mind jók, külön kiemelném Jude Law alakítását, tőle ehhez hasonlót még nem láthattunk.