mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Liam Neeson második legkomolyabb alakítása az Elrabolva után. Irdatlanul kemény film és a többi szereplő is érti a dolgát.

hsanya182   2015. 08. 09.

Azért érdekfeszítő és akciódús filmre sikerült, de ellentétben egy sablonos történtet apa és fiaik elhidegült kapcsolatáról. A főszereplőnknek le kellett lőnie egy jó bartája fiát, aminek megtörténtéről rögtön tájékoztatja, és tudja hogy ezek után mi fog következnie... Fiával menekülnie kell barátja bosszújától! Annyira nem fogott meg, egyszer nézhető filmek közé tartozik számomra...

Orosz István   2017. 07. 28.

Nem volt rossz film, de szerintem nagyon hasonló volt a John Wickhez, bár itt ha jól emlékszem a főszereplő nem éli túl. Azt mondom aki szereti az akció filmeket mindenképpen nézze meg.

Berto49   2017. 10. 30.

Kedvelem az ír Liam Neeson játékát, de ebben a filmben annyira sablonos a mutatványa, meg erősen öregszik is, hogy nem tetszett. Hozzájárult a nemtetszésemhez Ed Harris is, aki nagyon megöregedett. A film annyira ponyvaízű, minden eredetiséget nélkülöző darab, hogy csak erős jóindulattal értékeltem gyengére. A főhősről, Jimmyről már az első kockákon kiderült, hogy meghal, ezért édes mindegy volt számomra, hogy ki és hogyan végez vele. Az akciófilmekből kezd elegem lenni! Vagy egy lövéstől azonnal meghal valaki, vagy még egy atomrobbanást is túlél a főhős. Liam Neeson kívételével (igaz, ő is egy profi bérgyilkos volt) minden szereplő ellenszenves volt számomra.

Nathan03   2015. 07. 13.

Semmi extra, semmi újat nem mutat a nézőközönség felé, még is leköt arra a 2 órára amit eltöltesz vele mert jó kis akció film lett ez. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

Bruce McGill
Nick Nolte
Génesis Rodríguez

Minő meglepetés: Liam Neeson ismét akciózik. Ismét – a Non-stopot is jegyző – Jaume Collet-Serrával dolgozik együtt – de a jól bevált csapat ezúttal nem hozza az eredményt. Az Éjszakai hajszába sajnos a néző is belefárad… több»

Harris és Neeson miatt, (de csakis miattuk) az egyszer nézhető, B-kategóriába még belefér, de sokat tényleg ne várjunk tőle. több»

Ha azt mondom, hogy ügyes iparosmunka az Éjszakai hajsza, azzal tökéletesen leírom a filmet. Kifejezetten élvezetes darab, abszolút nézhető kategória, de a filmművészet állóvizét nem fogja megbolygatni Jaume Collet-Sera idei munkája. több»

A filmet 2013. október 3-án kezdték forgatni.

Liam Neeson karakterének fiát a filmben Michaelnek hívják, akárcsak a való életben.

Ez Jaume Collet-Serra és Liam Neeson harmadik közös filmje (Az ismeretlen férfi, Non-Stop).