Éjszakai hajsza (2015)

Run All Night

Bruce McGill
Nick Nolte
Génesis Rodríguez

Sabnock Sanatory   2020. 07. 19.

Ez igen!Liam Neeson lassan egyeduralkodó lesz az akcióthrillerek tekintetében.Olyan,mint Bronson volt,idősebb korában,több jó szerep találta meg,és ezeket kiválóan játsza el.Nick Nolte is kifejezetten tetszett.

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Liam Neeson második legkomolyabb alakítása az Elrabolva után. Irdatlanul kemény film és a többi szereplő is érti a dolgát.

hsanya182   2015. 08. 09.

Azért érdekfeszítő és akciódús filmre sikerült, de ellentétben egy sablonos történtet apa és fiaik elhidegült kapcsolatáról. A főszereplőnknek le kellett lőnie egy jó bartája fiát, aminek megtörténtéről rögtön tájékoztatja, és tudja hogy ezek után mi... több»

Orosz István   2017. 07. 28.

Nem volt rossz film, de szerintem nagyon hasonló volt a John Wickhez, bár itt ha jól emlékszem a főszereplő nem éli túl. Azt mondom aki szereti az akció filmeket mindenképpen nézze meg.

Berto49   2017. 10. 30.

Kedvelem az ír Liam Neeson játékát, de ebben a filmben annyira sablonos a mutatványa, meg erősen öregszik is, hogy nem tetszett. Hozzájárult a nemtetszésemhez Ed Harris is, aki nagyon megöregedett. A film annyira ponyvaízű, minden eredetiséget nélkü... több»

Curacao86   2015. 08. 02.

Teljesen kiszámítható karakterek, történet. Összességében hiába vannak benne érdekes színészek, a film unalmas és vontatott! :/ Hihetetlen, hogy mennyi sablonos filmet képesek ugyanazokkal a színészekkel készíteni. Na jó, csak Liam Neeson lett túl érdektelen az elmúlt években!

Nathan03   2015. 07. 13.

Semmi extra, semmi újat nem mutat a nézőközönség felé, még is leköt arra a 2 órára amit eltöltesz vele mert jó kis akció film lett ez. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

A film összbevétele 71 561 644 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 75 180 522 forintot termelt.

A filmet 2013. október 3-án kezdték forgatni.

Liam Neeson karakterének fiát a filmben Michaelnek hívják, akárcsak a való életben.

Ez Jaume Collet-Serra és Liam Neeson harmadik közös filmje (Az ismeretlen férfi, Non-Stop).

Minő meglepetés: Liam Neeson ismét akciózik. Ismét – a Non-stopot is jegyző – Jaume Collet-Serrával dolgozik együtt – de a jól bevált csapat ezúttal nem hozza az eredményt. Az Éjszakai hajszába sajnos a néző is belefárad… több»

Harris és Neeson miatt, (de csakis miattuk) az egyszer nézhető, B-kategóriába még belefér, de sokat tényleg ne várjunk tőle. több»

Annak idején volt egy mendemonda, miszerint Alex Guiness-hez hasonlóan Liam Neeson is szerette volna minél hamarabb az általa játszott Jedi mester halálát. Ez a gondolat lehet mára átburjánzott a karrierjére. több»