Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag (1989)

Indiana Jones and the Last Crusade

Deku   2017. 07. 10.

Nagyon remek lett ez a film. Harrison Ford és Sean Connery nagyon jól összehangoltak voltak. Szinte kiváló szintet ütött meg és nem éreztem egy percig se az unalom szikráját sem. Nem is gondoltam az elején, hogy ennyire szuper lesz.

GedyPapa   2017. 03. 09.

Amit hiányolnék akciófronton azt a párbeszédekkel és a humorral tudja kompenzálni a film. Ez a leginkább családbarát verzió, de mégis zseniális. Sean Connery jelenléte üde színfoltot jelent, hiszen mégiscsak van aki Indianan is fogást tud találni. A szerelmi szál pedig igen csavarosra sikerült, nem gondoltam volna, hogy ez lesz a végkicsengése.

ZeroHero   2015. 05. 12.

Nekem sokáig ez a rész volt a kedvencem az Indiana Jones-os filmek közül, de most hogy a napokban végignéztem az első 3 filmet, nem igazán tudok dönteni, hogy melyik a jobb. Nálam egál mindegyik.

Dodi   2015. 06. 18.

Nagyon jó kis kalandfilm, izgalmas, szórakoztató, jó színészek társaságában.

harnas1207   2018. 12. 04.

A legemlékezetesebb Indiana film. Nekem ez már retró, talán gyerekkoromba még élveztem a filmet.

Sean Connery
Sean Connery

A máig tartó szimpátia mindenképpen az első és a harmadik résznek köszönhető, egyiket sem lehet elégszer látni! több»

Összességében, az Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag a tökéletes kalandfilm! Minden megvan benne, amiért az első részt szerettük, csak most még többet kapunk a jóból. Nagyszerű lezárása az eredeti trilógiának, pont az a fajta film, amit mindenkinek látnia kell! több»

A filmhez 2000 patkányt hozattak.

(HETEDIK )

Spielberg kedvenc filmje a franchise-ban.

(HETEDIK )

Ford és Connery első közös filmje.