Filmek:
2019
2020
2021

indingo   2017. 05. 02.

Nem egypörgős, mint a 10 körmödet lerágod típusú film, de kedvelhető. A történet megtörtént eseményeket dolgoz fel és mit még el is hittem, hogy valóban úgy is történt.

Szilonka   2018. 08. 14.

Sandra Bullocknak borzalmas a szőke, de a film annál jobb. Mindig van kiút. Szép történet.

Dodi   2015. 06. 10.

Megható, szép, kedves történet. Alapvetően nem csípem Sandra Bullock-ot, és mikor megláttam ezzel a szőke hajjal majdnem kikapcsoltam, de örülök hogy nem tettem. Jól játszott el kell ismernem, engem most megvett kilóra

Bazzzsi   2019. 01. 10.

Azért jók az ilyen filmek, mert sose jutna el hozzánk egy ilyen történet. Igazi szívmelengető film, remek alakításokkal.

MKristijan   2016. 11. 18.

Nem szeretem az amerikaifutball-t, de maga a történet a helyén volt, lehetett volna kézilabda is vagy kosár. Akkor is megállta volna a helyét.

Sandra Bullock számos alkalommal visszautasította a szerepet. Nem igazán tartotta megfelelőnek magát a szerepre, csak akkor vállalta el 100%-osan a szerepet miután alkalma volt találkozni a valódi Leigh Anne Touhy-jal.

(nanita95 )

A filmben szereplő edzők legtöbbike saját magát alakította a filmben. (Lou Holtz, Houston Nutt, Ed Orgeron...)

(nanita95 )

309,2 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10 )