Hurrikán

Hurrikán

The Hurricane

Rubin "Hurrikán" Carter a legígéretesebb középsúlyú bokszoló, aki már a zsebében érzi a bajnoki címet. Egy nap azonban a sors boldogsága útjába áll. Egy New Jersey-ben történt hármas gyilkosság elkövetésével vádolják. Bár a férfi tudja, hogy ártatlan, hamis bizonyítékok alapján mégis sikerül… Több

Rendező: Norman Jewison
Premier (HU): 2000.03.30. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.07.14 Interfectorem Sabnock

Pedig lelkem rajta,Denzel Washingtont imádom,nagyszerű színész.De itt valahogy kissé lapos,egysíkú,nem tud kitörni a közepes besorolásból.Nagyon sajnálom,jobb is lehetett volna.De ez így nálam ennyi.

2016.05.08 anita9215

Denzel Washington mai egyik kedvencem. Emellett sajnálom is mert ez a film nagyon nem úgy jött át ahogy kellett volna. Szörnyen rossz kivitelezésre sikerült ez a kis film. Az unalom kergetett az elejétől egészen a végéig. Sajnos nem jött a várt hatás és szerintem unalmas volt. Persze kinek, mi tetszik de nekem ez most nem jött be.

2015.04.22 jazzy

Nagyon magas színvonalú dráma szerintem. Valószínűleg érdemes többször is megnézni, bár már elsőre is teljesen beszippantja az embert, teljesen oda tudott szögezni a tévé elé. Bírom Denzel Washingtont, szerintem nagyon jó színész.

2015.05.31 JamesBont

Nem egy egyszerű film, de nagyon tetszett. Denzel Washington elképesztő színész, annyira jól hozza itt a figurát, hogy az nem igaz. A zene is tökéletes, a rendezésről nem is beszélve. Egy szóval úgy jó ez a film, ahogy van.

A kép Malcolm X-ről Hurricane cellájában valójában egy kép Denzel Washington-ról a Malcolm X című filmből.Szerző: kázsé

Denzel Washington több mint egy évig edzett a szerepre.Szerző: kázsé

Rubin 'Hurricane' Carter a valóságban majdnem 20 kg-val könnyebb, mint Denzel Washington. Míg Carter középsúlyú bokszoló, addig Washington nehézsúlyúnak számít.Szerző: kázsé

A valóságban Rubin 'Hurricane' Cartert 21 hónap után elbocsájtották a hadseregtől.Szerző: kázsé