Hurrikán (1999)

The Hurricane

Hurrikán
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

anita9215   2016. 05. 08.

Denzel Washington mai egyik kedvencem. Emellett sajnálom is mert ez a film nagyon nem úgy jött át ahogy kellett volna. Szörnyen rossz kivitelezésre sikerült ez a kis film. Az unalom kergetett az elejétől egészen a végéig. Sajnos nem jött a várt hatás és szerintem unalmas volt. Persze kinek, mi tetszik de nekem ez most nem jött be.

JamesBont   2015. 05. 31.

Nem egy egyszerű film, de nagyon tetszett. Denzel Washington elképesztő színész, annyira jól hozza itt a figurát, hogy az nem igaz. A zene is tökéletes, a rendezésről nem is beszélve. Egy szóval úgy jó ez a film, ahogy van.

jazzy   2015. 04. 22.

Nagyon magas színvonalú dráma szerintem. Valószínűleg érdemes többször is megnézni, bár már elsőre is teljesen beszippantja az embert, teljesen oda tudott szögezni a tévé elé. Bírom Denzel Washingtont, szerintem nagyon jó színész.

Denzel Washington

A kép Malcolm X-ről Hurricane cellájában valójában egy kép Denzel Washington-ról a Malcolm X című filmből.

(kázsé)

Denzel Washington több mint egy évig edzett a szerepre.

(kázsé)

Rubin 'Hurricane' Carter a valóságban majdnem 20 kg-val könnyebb, mint Denzel Washington. Míg Carter középsúlyú bokszoló, addig Washington nehézsúlyúnak számít.