Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Véres játék (1988)

Bloodsport

Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme

Sabnock Sanatory   2020. 12. 19.

Még ma is megállja a helyét a filmes palettán a sportfilmek között. Whitaker, a béna ügynök, Bolo, a gonosz gyilkos, Van Damme mint a spárgák és köríves rúgások királya. Minden klappol, és engem még ma is teljesen kikapcsol.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek film azt hiszem ez azért nem a legjobb Van D film de azért megálja a helyét . Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

ZeroHero   2015. 05. 12.

Minden idők legjobb sportfilmje. Igazi, hiteles történet, remek zenék, remek alakítások, jó fényképezés jellemzi. Bár 1988-ban készült, a mai napig megállja a helyét.

7ETEDIK   2020. 06. 02.

Van Damme klasszikusainak egyike. Jól megkoreografált verekedések, a lassítások is ütnek, Bolo meg mindig elég aljas hozzá, hogy a belga szétverje.

Norbert93   2019. 05. 03.

A VHS aranykorszakának egyik nagy B kategóriás filmje, ami a verekedős film megjelölés helyett a sportfilm kategóriába is beférhet. Gyönyörű koreográfia és csontegyszerű történet, aminél több egy ilyen jellegű filmbe csak felesleges.

D. Wolfe   2016. 04. 18.

Igazi klasszikus rengeteg idézhető pillanattal, nagyszerűen fényképezett verekedésekkel és Van Damme testhezálló alakításával. Meg vannak a hibái, ez tény, de a maga idejében úttörő volt, emellett egyáltalán nem öregedett rosszul. A mai napig bármikor újranézhető.

Niki18   2015. 10. 31.

A kickboxeren kívül ez Van Damme másik legjobb filmje szerintem. Hasonlóan jó történet és végig nagyon élvezetes. A hangulata nagyon jó a filmnek. Teljesen beleéltem magam Van Damme szerepébe

A Kumitén résztvevő karakterek többségét igazi harcművészek alakították.

(stevepisti )

Frank Dux szerepét eredetileg Michael Dudikoffnak szánták.

(stevepisti )

A filmben látható dimock (tenyércsapás) valójában egy nem létező ütés.

(stevepisti )

A filmben ötvözik a Kung Fu, Jeet Kune Do és a Muay Thai stílust.

(LionelMessi10)

A forgatásra 1986 októberében került sor.