Véres játék

Véres játék

Bloodsport
Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme

Minden évben Hongkong ad otthont a híres kumite karate-bajnokságnak, ahol a világ minden tájáról érkező, félelmetes harcosok gyűlnek össze, hogy elnyerjék bajnoki címet. Az esemény híres a brutalitásáról és kegyetlenségéről, amely időnként a résztvevők számára végzetes kimenetellel jár.… Több

Rendező: Newt Arnold
Premier (HU): 1990.01.25.

2023.03.30 drg0602

Elég jó Van Damme filmnek tartom. Jó, olykor tökéletes színészi alakítások, teljesítmények. Mint régi film, így azért már látni, hogy nem egy mai darab. De ezzel együtt is simán nézhető kategóriába tartozik. Értékelés: 7/10

2016.05.22 Yosihiro

Remek film azt hiszem ez azért nem a legjobb Van D film de azért megálja a helyét . Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2015.05.12 ZeroHero

Minden idők legjobb sportfilmje. Igazi, hiteles történet, remek zenék, remek alakítások, jó fényképezés jellemzi. Bár 1988-ban készült, a mai napig megállja a helyét.

Még ma is megállja a helyét a filmes palettán a sportfilmek között. Whitaker, a béna ügynök, Bolo, a gonosz gyilkos, Van Damme mint a spárgák és köríves rúgások királya. Minden klappol, és engem még ma is teljesen kikapcsol.

2020.06.02 HE7EDIK

Van Damme klasszikusainak egyike. Jól megkoreografált verekedések, a lassítások is ütnek, Bolo meg mindig elég aljas hozzá, hogy a belga szétverje.

A Kumitén résztvevő karakterek többségét igazi harcművészek alakították.Szerző: stevepisti

Frank Dux szerepét eredetileg Michael Dudikoffnak szánták.Szerző: stevepisti

A filmben látható dimock (tenyércsapás) valójában egy nem létező ütés.Szerző: stevepisti

A filmben ötvözik a Kung Fu, Jeet Kune Do és a Muay Thai stílust.Szerző: LionelMessi10