Oroszlánszív

Yosihiro   2016. 05. 22.

Sokat nem tévedek ha azt mondiom a legismertebb Van D. film és talán a legjobb is. Csak ajánlani tudom. Remek szinészi alakítás van benne küzdelem érzelmek és minden ami kell :)

FarZoo   2015. 03. 29.

Akciófilm ellenére maga a sztori is ötletes és érzelmileg is megfogott. Szomorú, megható. De az akciójelenetek is pörgősek, egy kicsit sem unalmas. Van Damme hozta a várt formáját.

Mmaarrttoonn   2015. 03. 18.

A műfaj kedvelőinek kötelező. Van Damme ismét jót alakított. Érdekes volt Jocky Ewing titkárnőjét a főgonosz szerepében látni. :) Én a végén megkönnyeztem.

Norbert93   2019. 05. 03.

Van Damme nagyjából eljátssza ugyanazt a szerepet minden filmjében és egyszerűen nem értem, hogy ezt hogy nem tudtuk megunni anno. Bár igazság szerint most sem tudnám megunni, ha lenne időm megnézni egy filmjét. Ha éppen nem egy komolyabb hangvételű, mondanivalóval rendelkező filmre vágyom, hanem csak egy kis "agyhasználat nélküli" kikapcsolódásra, akkor valószínűleg erre a filmre esik majd a választásom.

Eredetileg úgy volt, hogy lesz a filmnek folytatása.