Túl a csúcson (1987)

Over the Top

Sylvester Stallone

drg0602   2022. 07. 30.

Egyik kedvenc filmem Stallonétól. Igaz, nagyon régi film, de tökéletes történet, tökéletes színészekkel. Főszereplő Sylvester Stallone nagyon hitelesen adja elő magát, és játssza el a szerepet. Aki még nem látta, ne hagyja ki! Mindenképpen érdemes megnézni! Értékelés: 10/10

indingo   2019. 06. 27.

Ez is egy sablonos apa fia film, ahol előre tudni lehet a befejezést és akkor minek is nézzük, talán Sylvester Stallone fiatalkori játékáért. ami olyan gyermekien naiv.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 11.

Imádom,bárki bármit mond erre a mozira.Gyönyörű történet az apai szeretetről,a gyermeki ragaszkodásról,a megbocsájtásról,és a soha fel nem adásról.Stallone hitelesen játszik.A filmes helyszínek gyönyörűek,és szuper a történet,sőt teljesen hihető.Ajánlott film minden generációnak.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Az egyik Stallone klasszik film amit még anno vhs-en láttam :) nagyojn jó volt és még most is az :) Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Deku   2017. 08. 30.

Hatalmas tévedés lett ez a film, egyszerűen kegyetlen amit nyújtani tudtak. Már rögtön az elején elég kesernyés szájízzel kezdtem nézni a filmet. Teljesen sablonos volt és emiatt nem tetszett.

HercegPeter   2019. 06. 28.

Ezt a Stallone-filmet egy kicsit elfeledett alkotásnak érzem a Rocky- és Rambo-filmek mellett. Pedig bőven elfér mellettük, még ha értelemszerűen ugyanaz a kultstátusza nincs is meg. De azért a baseball-sapka megfordítására bizonyára mindenki emlékez... több»

ZeroHero   2015. 05. 04.

A 80-as évek egyik slágerfilmje Magyarországon a videós korszakból, rengetegszer láttam alábeszélősen. A minap sikerült megszereznem DVD-n hál istennek a Gáti-féle szinkronnal. Újra nézve, nos már annyira nem jött be, de évente egyszer elő lehet venn... több»

A szinkronból két változat is készült 1997 és 2000 között Magyarországon.

(Sabnock Sanatory )

A film két Arany Málna díjat kapott a Legrosszabb új sztár és a Legrosszabb férfi epizódszereplő kategóriában. Stallonét is jelölték a Legrosszabb színész kategóriában.

(Sabnock Sanatory )

Először úgy volt, hogy Stallone döntőbeli ellenfele Cleve Dean lesz, aki maga is szkanderbajnok volt. Később döntöttek a producerek Bill Hurley mellett.

(Sabnock Sanatory )

Bob „Bull” Hurley, vagyis a való életben Rick Zumwalt valódi szkanderbajnok volt. Vele csapott össze a film végén Stallone.

(Archívum)

A katonai-akadémia színhelye Claremontban volt, Kaliforniában. 1986 nyarán forgattak a Pomona Kollégiumban.

(mrarizona)