Felpörgetve (2001)

Driven

drg0602   2022. 06. 07.

Egész kellemes kis film. Van benne minden, tempó, izgalom és dráma is. Nekem tetszett, igaz nagyon régen láttam, de most újra megnéztem és szuper film szerintem. Sly jól szerepel, meg a körülötte lévő színészek is. Simán nézhető kategória. Értékelés: 7/10.

HE7EDIK   2020. 01. 25.

Tény hogy nem ez Harlin legjobb munkája, de azért akad benne néhány látványosabb jelenet, mikor Sly felszedi az érméket a gumival igazi csemege.

harnas1207   2018. 12. 08.

A sztori vérszegény és túl klisés. Viszont a versenyek hangulata jól átjött és látványos volt. Egyszer simán megnézhető.

VFTS   2016. 08. 06.

Bár a film az autóversenyzés világát kívánta bemutatni ettől elég messze került végül. Rengeteg olyan dolog van benne, ami nagyon messze áll a valóságtól. Az alapötlet jó volt, a megvalósítás korántsem.

Sniper   2014. 11. 09.

Szőke, mell, gépek, kemény srácok, stáblista. Ennyi. Egészestés aszfaltbaywatch!

jazzy   2015. 03. 11.

Egy ilyen elcseszett forgatókönyvet már csak Renny Harlin húzhatott ki a pácból, meg nagy kedvencem Til Schweiger, aki ezen az ajtón, szerintem végre bejutott Hollywoodba. Yes!

A filmben felbukkan Juan Pablo Montoya is.

(HE7EDIK)

Harlin és Stallone második közös filmje.

(HE7EDIK)

A film alapján a BAM! Entertainment készített egy Playstation játékot.

(VFTS)

A kerekesszékes csapatfőnök ötletét a Formula-1-es csapatfőnök, Sir Frank Williams ihlette, aki egy autóbaleset következtében 1986 óta kerekesszékkel tud csak közlekedni.

(VFTS)

A filmben szereplő luxushotel neve Hotel Selin. Ez a rendező, Renny Harlin barátja, Markus Selin után kapta a nevét.